Oyun Terapisi alanında çalışmalar yapıyor

EMRE9250

Iraz Toros Suman 2003 mezunlarımızdan. Oyun grupları, aile içi iletişim, oyun terapisi ve benzeri gibi pek çok alanda çalışmaları var.; Iraz’ın Oyun Grupları bunlardan biri. “Oyunun şifalı gücü oyun terapisti olmama ve ilişki şekillendiricisi olan anne babaların ihtiyaçları ise aile danışmanlığına götürdü beni.” diyerek başlıyor sözlerine.

Doktora eğitimine devam ediyor

EMRE8188

Serkan Kalgan 2009 mezunlarımızdan. Psikoloji lisansını tamamladıktan sonra Uygulamalı Psikoloji dalında yüksek lisans eğitimine devam etti. Şu an da Klinik Psikoloji doktora eğitimine devam ediyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ilk tercihiydi

EMRE9182

Ece Şarakman 2011 yılında mezun oldu. Öğrenim hayatını klinik psikoloji ve adli psikoloji gibi çeşitli alanlarda staj yaparak devam ettirdi.

Onur derecesiyle mezun oldu

FullSizeRender

Begüm Bilgin, Psikoloji Bölümü mezunlarımızdan. Yetişkinlerde depresyon, kaygı bozuklukları, kişilerarası ilişkilerde yaşanan problemler üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor

IMG_3044

Alican Kocabalkan 2011 yılı mezunlarımızdan. Lisans eğitimini bitirdikten sonra Sağlık Psikolojisi üzerine İngiltere’de University of Surrey’de yüksek lisansını tamamladı.

Gönüllülük esasına dayalı işlerin parçası olmak…

aysergölbaşol

Ayser Göl Başol 2013 mezunlarımızdan. Ağırlıklı olarak çocuklar ile çalışmalarını sürdürüyor.Kaygı bozuklukları, yaş gelişimsel ve bilişsel problemler, okul problemleri ve aile için iletişim ve tutum sorunları gibi konularda destek veriyor.

Çalışmalarını Dinamik Psikoterapi alanında sürdürüyor

EMRE7151

Ari Telyaz, 2003 İngilizce Psikoloji mezunlarımızdan. Kariyer sürecinde Borderline ve Narsistik Kişilik Bozuklukları alanlarında çalışmalar yaptı.

Kurumlara danışmanlık yapıyor

EMRE7994

Arda Coşkun 2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi ile tanıştı, 2006 yılında mezun oldu. Lisans eğitiminden sonra 2 yüksek lisans programı bitirdi.

Hukuki danışmanlık yapıyor

Bora-Yazıcıoğlu-Foto-2

Bora Yazıcıoğlu 2005 mezunlarından. Mezun olduktan sonra çeşitli hukuk bürolarında görev aldı. Daha sonra Garanti Bankası’nın Amsterdam’daki iştiraki Garanti Bankası International N.V.’nin bursu ile Hollanda’da Leiden Universitesi’nde Uluslararası ve Avrupa Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

Kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor

vitae-fotoğraf

Av. Havva Balaban, 2007 yılı mezunlarımızdan. Zorunlu stajını tamamladıktan sonra Londra’ya yüksek lisans yapmaya gidiyor. Ardından hukuk bürolarında çalışmaya başlıyor.

Powered by Openmedia