Hukuki danışmanlık yapıyor

Bora-Yazıcıoğlu-Foto-2

Bora Yazıcıoğlu 2005 mezunlarından. Mezun olduktan sonra çeşitli hukuk bürolarında görev aldı. Daha sonra Garanti Bankası’nın Amsterdam’daki iştiraki Garanti Bankası International N.V.’nin bursu ile Hollanda’da Leiden Universitesi’nde Uluslararası ve Avrupa Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

Kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor

vitae-fotoğraf

Av. Havva Balaban, 2007 yılı mezunlarımızdan. Zorunlu stajını tamamladıktan sonra Londra’ya yüksek lisans yapmaya gidiyor. Ardından hukuk bürolarında çalışmaya başlıyor.

BİLGİ’li olmak ayrıcalıktır

IMG_0451

Elif Nur Aydın 2013 mezunlarımızdan. Lise öğrenimini İstanbul Özel Alman Lisesi yapıyor ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile lisansını tamamlıyor.

Hukuk herkese lazımdır

IMG-3685

Av. Gülden Gerger 2014 yılı mezunlarımızdan. BİLGİ’den mezun olmasını ‘gurur’ olarak nitelendiriyor. İstanbul’da staj yaparken özel hukuk alanına yöneliyor ve daha hızlı ilerlemek için New York’a gidiyor.

Yaz stajyerliğinden kıdemlı avukatlığa…

IMG_2578

Pelin Pınar Kaya İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2011 mezunlarından. Yüksek lisansına Ekonomi Hukuku alanında devam ediyor.

İstanbul’dan Çanakkale’ye uzanan bir kariyer öyküsü

IMG_9285

Volkan Akbaş. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2004 mezunu. “BİLGİ’ye başladığım andan itibaren bana üniversiteli olma kültürünün en iyi şekilde aşılandığını hissediyorum. Bence bu, dersliklerde öğrendiğimiz teorik bilgiler kadar, hatta bazı durumlarda bu bilgilerden bile daha önemli.” diyerek dile getiriyor sözlerini.

Avukat Ali Yurtsever’in kaleminden ‘BİLGİ’

_DSC0058

Avukat Ali Yurtsever 2011 mezunlarından. BİLGİ’yi bitirdikten sonra Hollanda’da Maastricht Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Bir süre avukatlık bürolarında görev aldıktan sonra kendi ofisini kurdu.

Çocukluk hayalinden gerçeğe uzanan bir başarı öyküsü

unnamed

Yaşam hakkı her canlıya aittir mantığıyla hareket eden bir hayvan hakları savunucusu: Av. Gülşah Güven Dulay. Özel bir şirkette yönetici avukat olarak görev yapıyor, 2011 mezunlarımızdan.

En büyük mutluluğu işini severek yapması…

dergi-resim-(1)

Ağırlıklı İcra Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında görev yapan başarılı bir avukat Atacan Işık.

İtibar, konfor ve iç huzur hedefi ile yola çıkan bir avukat

IMG_8300

Faruk Şener, 2004 Hukuk Fakültesi mezunlarımızdan. Avukatlık aynı zamanda baba mesleği olduğundan, kendini bildi bileli aklındaki tek meslek avukatlıktı.

Powered by Openmedia