Oyun Terapisi alanında çalışmalar yapıyor

EMRE9250

Iraz Toros Suman 2003 mezunlarımızdan. Oyun grupları, aile içi iletişim, oyun terapisi ve benzeri gibi pek çok alanda çalışmaları var.; Iraz’ın Oyun Grupları bunlardan biri. “Oyunun şifalı gücü oyun terapisti olmama ve ilişki şekillendiricisi olan anne babaların ihtiyaçları ise aile danışmanlığına götürdü beni.” diyerek başlıyor sözlerine.

Doktora eğitimine devam ediyor

EMRE8188

Serkan Kalgan 2009 mezunlarımızdan. Psikoloji lisansını tamamladıktan sonra Uygulamalı Psikoloji dalında yüksek lisans eğitimine devam etti. Şu an da Klinik Psikoloji doktora eğitimine devam ediyor.

BİLGİ’li olmak ayrıcalıktır

EMRE9153

Akademik olarak 2016 yılında mezun olan Hazal Söyleyen, “Böylesine inovatif ve süreklilik, geliştirebilirlik arz eden bir bölümden hayat boyu mezun oldum diyemiyor insan” diyerek başlıyor sözlerine.

Danışanlarının mutluluğu motivasyon kaynağı

EMRE8172

Erkin Ünalan 2011 mezunlarından. Ergen ve yetişkin danışanlarda başta duygudurum ve kaygı bozuklukları olmak üzere ilişkisel sorunlar, bağlanma problemleri, madde bağımlılığı, fobiler ve kişilik bozukluklarını içeren birçok alanda hizmet veriyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ilk tercihiydi

EMRE9182

Ece Şarakman 2011 yılında mezun oldu. Öğrenim hayatını klinik psikoloji ve adli psikoloji gibi çeşitli alanlarda staj yaparak devam ettirdi.

Hukuki danışmanlık yapıyor

Bora-Yazıcıoğlu-Foto-2

Bora Yazıcıoğlu 2005 mezunlarından. Mezun olduktan sonra çeşitli hukuk bürolarında görev aldı. Daha sonra Garanti Bankası’nın Amsterdam’daki iştiraki Garanti Bankası International N.V.’nin bursu ile Hollanda’da Leiden Universitesi’nde Uluslararası ve Avrupa Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

Kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor

vitae-fotoğraf

Av. Havva Balaban, 2007 yılı mezunlarımızdan. Zorunlu stajını tamamladıktan sonra Londra’ya yüksek lisans yapmaya gidiyor. Ardından hukuk bürolarında çalışmaya başlıyor.

BİLGİ’li olmak ayrıcalıktır

IMG_0451

Elif Nur Aydın 2013 mezunlarımızdan. Lise öğrenimini İstanbul Özel Alman Lisesi yapıyor ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile lisansını tamamlıyor.

Hukuk yüksek yorum becerisidir

IMG_0009-(1)

Pınar Gültekin, 2012 yılı mezunlarından. Okulu bitirip yasal staj dönemini tamamladıktan sonra Londra’ya giderek bankacılık ve finans hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

İtibar, konfor ve iç huzur hedefi ile yola çıkan bir avukat

IMG_8300

Faruk Şener, 2004 Hukuk Fakültesi mezunlarımızdan. Avukatlık aynı zamanda baba mesleği olduğundan, kendini bildi bileli aklındaki tek meslek avukatlıktı.

Powered by Openmedia