Hukuki danışmanlık yapıyor

Bora-Yazıcıoğlu-Foto-2

Bora Yazıcıoğlu 2005 mezunlarından. Mezun olduktan sonra çeşitli hukuk bürolarında görev aldı. Daha sonra Garanti Bankası’nın Amsterdam’daki iştiraki Garanti Bankası International N.V.’nin bursu ile Hollanda’da Leiden Universitesi’nde Uluslararası ve Avrupa Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

Kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor

vitae-fotoğraf

Av. Havva Balaban, 2007 yılı mezunlarımızdan. Zorunlu stajını tamamladıktan sonra Londra’ya yüksek lisans yapmaya gidiyor. Ardından hukuk bürolarında çalışmaya başlıyor.

BİLGİ’li olmak ayrıcalıktır

IMG_0451

Elif Nur Aydın 2013 mezunlarımızdan. Lise öğrenimini İstanbul Özel Alman Lisesi yapıyor ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile lisansını tamamlıyor.

Hukuk yüksek yorum becerisidir

IMG_0009-(1)

Pınar Gültekin, 2012 yılı mezunlarından. Okulu bitirip yasal staj dönemini tamamladıktan sonra Londra’ya giderek bankacılık ve finans hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

İtibar, konfor ve iç huzur hedefi ile yola çıkan bir avukat

IMG_8300

Faruk Şener, 2004 Hukuk Fakültesi mezunlarımızdan. Avukatlık aynı zamanda baba mesleği olduğundan, kendini bildi bileli aklındaki tek meslek avukatlıktı.

Sahne ve gösteri sanatlarından dijital dünyaya uzanan yolculuk…

[CD]-June-03,-2016---1745

Müge Doğrular’ın hikayesi 2004 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi ve Halkla ilişkiler bölümüne girmesi ile başladı.

Yeni nesil su matarası: SuCo!

DSC03221

Zeynep Uslu’nun hikayesi 2010 yılında BİLGİ ile tanışmasıyla başladı. Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü başarı ile bitirdikten sonra kariyerini tam da hayalleri doğrultusunda gerçekleşmeye başladı.

Dostluk hayallerinin kesişim noktası: Design.CO

desıgncofotoyatay

Günlük kullanım alanlarımızı rafine, özgün ve fonksiyonel tasarımları çeşitli yapım teknikleri kullanarak kişiselleştiren, özgünleştiren bir marka; Design.CO. Markanın yaratıcıları, mezunlarımızdan Kübra Karahan ve Dilara Rzazade…

Resim tutkusu ile başlayan rengarenk bir proje: Since Bags

Serra-İnce

Serra İnce, 2010 yılında Sahne ve Gösteri Sanatları’ndan mezun oldu. Çocukken resme olan yatkınlığı ve tutkusu, onu şimdinin başarılı girişimcilerinden biri yaptı. Since Bags ile hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip olan Serra İnce ile BİLGİ’yi ve projelerini konuştuk.

Başarının sırrı sınırsız hayalgücü

IMG_4500

Kadir Özpınar’ın başarı hikayesi 2008 yılında BİLGİ’li olması ile başladı. Distile markasının kurucusu Kadir Özpınar ile kariyeri üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Powered by Openmedia