Yayıncılığa Giriş’ Sertifika Programı Bilgi’de Başlıyor

‘Yayıncılığa Giriş’ sertifika programı ile yayıncılık sektörünün tüm detayları ele alınacak. Bir kitabın ve derginin oluşum sürecinin tüm aşamalarının aktarılacağı derslere yayıncılığın farklı alanlarında uzmanlaşmış konuklar katılacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan programda, yayıncılık sektörüne yeni başlayanlar için sektörün alanlarını, kitap ve süreli yayın basan yayınevlerinde departmanları ve bu departmanların birlikte çalışma biçimleri anlatılacak.

10 Kasım’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde başlayacak programa; İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları Yayın Yönetmeni Fahri Aral, Yapı Kredi Yayınları Yayın Koordinatörü Aslıhan Dinç, AnatoliaLit Ajansı Eda Çaça, Avukat Abdullah Egeli, Yapı Kredi Yayınları Yayın Yönetmeni Raşit Çavaş, YAYBİR Genel Sekreteri Avukat Ümit Altaş, Çevirmen Emine Ayhan, Timaş Yayınları Ar-Ge Sorumlusu İhsan Sönmez, Yapı Kredi Yayınları Satış Pazarlama Müdürü Özgür Akın gibi alanında uzman isimler konuşmacı olarak katılacak. 8 hafta sürecek olan program, 5 Ocak 2013’te sona erecek.

Powered by Openmedia