ALUMNI HABER ARALIK SPOT SPOT

Necdet Büyükbay ’03 ve eşinin ilk çocukları geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Çift kızlarının ismini Alya koydular. Büyükbay ailesine mutluluklar diliyoruz.

Tolunay Selçuk ’07, Hürriyet Gazetecilik’te Online Reklam Servisleri Uzmanlığı’na atandı. Reklamcılık mezunu olan Tolunay daha önce yine aynı şirkette Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyordu.

Aslı Bakır ’08, PricewaterhouseCoopers’ta Vergi ve Hukuk Servisine Asistan olarak atandı. İşletme mezunu olan Aslı daha önce Milano Mobilya’da Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyordu.

Ayla Bostan ’07, The Coca Cola Company’ye İç Denetim Uzmanı olarak atandı. Üstün Başarı Programı İşletme-Ekonomi mezunu olan Ayla daha önce Garanti Bankası Teftiş Kurulu’nda Müfettiş Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Necdet Büyükbay ’03 ve eşinin ilk çocukları geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Çift kızlarının ismini Alya koydular. Büyükbay ailesine mutluluklar diliyoruz.

Selin Takcı ’07, Efes Pilsen İletişim Yöneticiliği’ne atandı. MBA mezunu olan Selin daha önce aynı şirkette Ürün Yöneticisi olarak kariyerini sürdürüyordu.

Pınar Güngör ’04, Okan Üniversitesi İİBF Sağlık Yönetimi Bölümü’ne Araştırma Görevlisi olarak atandı. Pınar, Bilgi’de Uluslararası Finans lisans programını tamamlamıştı.

Esra Kuyucu ’04, Okan Üniversitesi İİBF İngilizce İşletme Bölümü’ne Araştırma Görevlisi olarak atandı. Esra, Bilgi’den hem Siyaset Bilimi ve hem de Uluslararası İlişkiler diplomalarına sahip.

Caner Özdurak’ın ’10 Derivatives: A Monetary Aggregate Approach by Divisia Index adlı kitabı Almanya’da faaliyet gösteren Lap Lambert Academic Publishing tarafından yayınlanmaya değer görüldü. Uluslararası Finans Yüksek Lisans mezunu olan Caner’in yeni kitabı www.amazon.com adresinden satışa sunuldu.

Tolga Akartuna ’02, Aromatech Group’un Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya Genel Müdürlüğü’ne atandı. MBA mezunu olan Tolga bu görevinden önce aynı şirkette Gıda Güvenliği İş Birimi Müdürlüğü ve Stratejik Müşteriler Satış Müdürlüğü görevlerini sürdürmekleydi.

Çağrı Sertel ‘10, tarafından kurulan Çağrı Sertel Trio’nun ilk albümü Newborn geçtiğimiz ay piyasaya çıktı. Müzik mezunu olan Çağrı’nın caz albümü Pozitif Müzik tarafından yayınlandı.

Arda Türkmen ’98, 4 Aralık tarihinden itibaren her Cumartesi saat 14:00’te CNN TÜRK ‘te “Arda’nın Mutfağı” isimli yemek kültürü programı ile izleyicilerle buluşacak. İşletme mezunu olan Arda programında alışveriş ve yemekle ilgili deneyimlerini yaplaşacak ve konuklarıyla güzel sohbetler gerçekleştirecek.

Powered by Openmedia