REKLAM VER

Neden Vitae?

Vitae, İstanbul Bilgi Üniversitesi (BİLGİ) mezunlarının aylık dergisidir. 10 bin BİLGİ mezununa her ay -adreslerinden isme özel- ulaşan yegane yayındır. Vitae ile sadece BİLGİ mezunlarına değil, hali hazırda BİLGİ’de okuyan diğer öğrencilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü 2 bin adet Vitae her ay BİLGİ’nin Santralistanbul, Kuştepe ve Dolapdere kampüslerindeki seçkin mekanlarda dağıtılmaktadır.

Neden BİLGİ?

BİLGİ mezunları 22-35 yaş grubunun Türkiye’deki en dinamik kitlelerinden birini oluşturmaktadır. Tüketim gücü yüksek, alışveriş alışkanlıkları canlı, yeniliğe olabildiğince açık ve çevresinde etkili insanlardır. İş dünyasının hızlı girişimcileri ve yöneticileri, sanat dünyasının parlak simaları, iletişim dünyasının yeni yıldızları arasında birçok BİLGİ’li vardır.

Vitae’de ne var?

Hayat var. Zaten Vitae hayat demek. BİLGİ’nin mottosu “Okul için değil, hayat için öğrenmeliyiz” sözüdür. BİLGİ’liler okul için değil, hayat için öğrendiklerinden hayatı dolu dolu yaşarlar. İşleri hayatlarıdır ve işlerinde de en az özel hayatlarında eğlendikleri kadar eğlenirler. Kısacası renkli bir hayatları vardır. Bu renkli hayatlarında birçok BİLGİ’li arkadaşları vardır ve onlarla birlikte bolca vakit geçirirler. İşte tüm bunların bir paylaşım ortamı olarak şimdi Vitae var.

Vitae’de nasıl yer alınır?

Vitae bu dinamik kitleye ulaşmak ve onunla sıcak bağlar kurmak isteyen markalar için çok seçkin ve seçilmiş bir mecradır. Finanstan, otomotive, gsm’den, elektronik, tekstil ve daha birçok sektöre… Üst segmentlerde seçkin kitlelerle sıcak iletişim kurmak isteyen markalar mutlaka Vitae’de yer almalı. Vitae’de markanızı konumlandırmak için info@vitae.gen.tr adresinden irtibat kurabilirsiniz.

VİTAE TANITIM KİTİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Powered by Openmedia