ALUMNİ HABER EKİM 2010 SPOT SPOT

Yüce Zerey ’01, Coca-Cola Company’ye İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak atandı. Üstün Başarı Programı mezunu olan Yüce, daha önce Türk Hava Yolları E-Ticaret Müdürü ve Global Marka Direktörü olarak görev yapıyordu.

Belgin Usanmaz ’07, 6 Eylül 2010 itibari ile İnci Holding iştiraki İnci Sigorta şirketine Satış Müdürü olarak atandı. Bilgi MBA mezunu ve 13 yıldır Migros Satış ve Pazarlama departmanlarında yönetici pozisyonlarında gorev yapan Belgin, geliştirdiği projeler ile M. Kemal Dedeman Turizm Teşvik Ödülü ve Indeks İletişim Perakendecilik Branşı’nda ödüller kazanmıştı.

Arda Türkmen ’98, şirketi Roka Davet ile geçtiğimiz ay İstanbul’da gerçekleşn konserlerinde U2 ekibine yemek servis yaptı. Türkiye’ye gelen yabancı müzik gruplarının neredeyse tek tercihi olan Roka Davet, U2 ve beraberindeki 450 kişiye 4 öğün yemek verdi.

Görkem Güner ‘10, GSK Türkiye Dermatoloji İş Birimi Müdürlüğü’ne atandı. Bilgi MBA mezunu olan Güner, 2009’dan bu yana GSK İngiltere ofisinde Satış Mükemmeliyeti Müdürü olarak görev yapıyordu.

Mehmet Emin Alkan ’07, Genel Müdürü olduğu aile işletmesi Bayramoğlu Kuyumculuk’un yeni markası Carat İstanbul’un ilk mağazasını Profilo AVM’nin giriş katında açtı. Uluslararası İlişkiler mezunu olan Emin aynı zamanda Bilgim Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürüyor.

Miray Orağlı ’05, International Hospital Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticiliği’ne atandı. İşletme ve Reklamcılık (double major) mezunu olan Miray, üç yıldır Acıbadem Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Departman’ında çalışmalarını sürdürüyordu.

Berker Dingiloğlu ’10 ve Emin Çobangüç ‘09, lisans sonrası eğitimleri için Avrupa Birliği’nden Jean Monnet Bursu’nu almaya hak kazandılar. Avruma Birliği ve Ekonomi (double major) mezunu olan Berker College of Europe’da AB, Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Çalışmaları’nda, Sosyoloji mezunu olan Emin ise London School Of Economics’te Enerji Politikaları alanında eğitimlerini sürdürecek.

Çetin Yılmaz ‘10, Hedef Grup İş Geliştirme Direktörülüğü’ne atandı. Bilgi MBA mezunu olan Yılmaz daha önce aynı grupta birçok kademede yöneticilik yapmıştı.

Powered by Openmedia