ALUMNİ HABER EYLÜL SPOT

Manolya User Mülayimsi ’04, Marmara Üniversitesi’nde İşletme/Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans Programı’ndaki tezini “The role that advertising, marketing and branding have in making us ill” başlığıyla kitaplaştırdı. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunu olan Manolya halen markalaşma üzerine akademik çalışmalar yapıyor.

Faruk Turinay ’10, imzasıyla Türkiye Barolar Birliği Dergisi’nin Temmuz-Ağustos 2011 sayısında “Bir Kelime Olarak Anayasanın Tarihsel Yolculuğu Üzerine Düşünceler” başlıklı bir makale yayınlandı. Hukuk mezunu olan Faruk, Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışıyor.

Togan Gökbakar’05, abisi oyuncu Şahan Gökbakar ile Çamaşırhane Film isimli bir yapım şirketi kurdu. Sinema Televizyon mezunu olan Togan film yönetmenliği yapıyor.

Evren Alam ‘05, Binicilik alanında 2011 Atatürk Kupası’nı Candy Boy isimli atıyla kazandı. Uluslararası Finans mezunu olan Evren İzmir’de turizm sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde çalışıyor.

Nil As ’02, Youth Media Müşteri İlişkileri Direktörlüğü görevine atandı. Halkla İlişkiler mezunu olan, UCLA ve London College of Fashion’da pazarlama eğitimleri alan Nil, daha önce Dream Design Factory’de satış ve pazarlama müdürü olarak görev yapıyordu.

Powered by Openmedia