ALUMNİ HABER NİSAN 2010 SPOT SPOT

Burcu Ongan ’01, 6 Mart’ta Serkan Pehlivan ile nişanlandı. Değişik televizon dizileri ve sinema filmerinin prodüktörlüğünü yapan Ongan son olarak, Emre Şahin’in Altın Portakal ödüllü 40 adlı filminin uygulayıcı yapımcılığını üstlenmişti.

Uğur Bilgiç ’01, 14 Şubat tarihinde Eda Aksoy ile nişanlandı. Bilgiç, Citibank Commercial Banking’de Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam ederken; nişanlısı PWC’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyor.

Necmettin Çelikhan ’99, 1 Mayıs itibariyle göreve başlamak üzere Eskişehirspor Futbol Direktörlüğü’ne atandı. Menajerlik, futbol pazarlaması ve yöneticiliği gibi futbolun birçok alanında deneyimleri bulunan Çelikhan daha önce Beşiktaş ve Kocaelispor’da da görev almıştı.

Saadet Bektaş ’05, 25 Mart tarihinde Tayfa&WDO’da Ajans prodüktörü olarak işe başladı. Bektaş daha önce TBWA’de ajans prodüktörü olarak çalışıyordu.

Nazlı İpek ‘07, Coca Cola Company’ye 1 Şubat itibariyle pazarlama analisti olarak atandı. İpek daha önce Nielsen’de uzman olarak görev yapıyordu.

Müge Akıllıoğlu Beyaz ’00 ve Tolga Beyaz’ın çocukları Burak 26 Şubat tarihinde dünyaya geldi. Beyaz halen kurucu ortağı olduğu Moneta Travel’da çalışıyor.

Murat Morgül’ün ’02 yeni televizyon programı Yaşam İçin Tercih, SKY TÜRK kanalında yayına başladı. Her Pazar saat 19:00’da yayınlanacak olan programda Morgül, Final Dergisi Dershaneleri Rehberlik ve Tanıtım Koordinatörü Celil Vardar ile yeni sınav sisteminden meslek terichine, sınav stresiyle başa çıkmaktan üniversiteli olmaya kadar özellikle liseli gençlerin merak ettikleri birçok soruya cevap arıyor. Morgül aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi Lisans Tanıtım Koordinatörü olarak profesyonel hayatını sürdürüyor.

Murat Tavan ’09 ve Aslı Genç’in ‘09 kurdukları Video Box adlı şirket, Rock müzik yapan Aylin Aslım’ın son albümü ‘Canını Seven Kaçsın’ın ‘Hoşuna Gitmedi mi?’ şarkısının klibini çekti.

Mustafa Keçeli ‘05 ilk albümü ‘Güneş Işığı’nının ikinci klibini Geri Gel isimli şarkısına çekti. Keçeli, Miller Music Factory 2007 yarışmasında Alternatif Rock kategorisinde “Son 1 Şans” adlı şarkısıyla 1. olmuştu.

Can Yücel’in ’09 babası Uğur Yücel ile birlikte çektiği ‘Ejder Kapanı’ filmi geçtiğimiz aylarda vizyona girdi. Can Yücel ilk uzun metrajlı sinema denemesi olan Ejder Kapanı’ndan önce birçok kısa metrajlı proje gerçekleştirmişti.

*** Bu sayfada yayınlanmak üzere haberlerinizi de bekliyoruz.

Powered by Openmedia