ALUMNI HABER OCAK SPOT SPOT

Onur Çayıraltı ’07 ile Şule Türk ’07, 24 Ekim tarihinde evlendiler. Onur, TV Haberciliği ve Uluslararası İlişkiler; Şule ise Uluslararası İlişkiler programlarından mezun.

Tuba Biroğlu Benian ’01, moda ve binicilik ekseninde hazırladığı haute couture koleksiyonu için Galata’da bir mağaza açtı. Tuba, Bilgi’den Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nden mezun olmuştu.

Özge Öztürk ‘06 Air France KLM’e pazarlama yöneticisi olarak atandı. Üstün Başarı Programı mezunu olan Özge daha önce Be Quintessentially’de kurumsal satış ve pazarlama yöneticiliği yapıyordu.

Mehmet Bostan ‘06, Vakıf Emeklilik Genel Müdürlüğü’ne atandı. Bilgi MBA mezunu olan Mehmet daha önce Güneş Sigorta Mali İşler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Füsun Pars ’01, Henkel MEA Bölgesi Yapıştırıcı Teknolojileri İK Yöneticiliğine atandı. Execuive MBA mezunu olan Füsun daha önce Henkel’de Yapıştırıcı Teknolojileri’nden sorumlu İK Yöneticiliği’ni yürütüyordu.

Barış Tezcan ’02, Citibank Global İşlem Bankacılığı Başkanlığı’na atandı. Executive MBA mezunu olan Barış 10 yıldır aynı birimde değişik kademelerde yöneticilik yapıyordu.

Powered by Openmedia