ALUMNİ HABER TEMMUZ 2010 SPOT SPOT

Arda Türkmen ’98, şirketi Roka Davet ile 25-27 Temmuz tarihlerinde İnönü Stadyumu’nda düzenlenen ve Metallica, Rammstein, Anthrax, Megadeth, Manowar gibi dünyaca ünlü sanatçı ve grupların katıldığı Sonisphere Türkiye etkinliğinin catering hizmetlerini sağladı. İşletme mezunu olan Arda, aynı zamanda Asmalımescit’te Leblon 11 adlı mekanın da sahibi.

Kemal Ersüdaş ’04, dört senedir Ege Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasında yürüttüğü İhracat Satış Şefi görevinden ayrılıp, 1 Temmuz itibari ile Organik Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye İhracat Bölge Satış Müdürü pozisyonunda göreve başladı.

Emel Pakkan ’01, 12 Haziran tarihinde Evren Çetiner ile evlendi. Emel, Medya ve İletişim Sistemleri mezunuydu.

Uğur Bilgiç ’01, 18 Haziran tarihinde Eda Aksoy ile evlendi. Bilgiç, Citibank Commercial Banking’de Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam ederken; Eda Aksoy PWC’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyor.

Nur Palandüz ’08, 16 Temmuz tarihinde Murat Eşkin ile evleniyor. Uluslararası İlişkiler mezunu olan Palandüz halen Volvo Otomotiv Türk Ltd. Şti.’de satın alma sorumlusu olarak, Murat Eşkin ise Avitaş Kompozit Plastik’te Üretim Müdürü olarak çalışıyorlar.

İrem Ada ’02, Pensa İlaç İK Müdülüğü’ne atandı. İşletme mezunu olan İrem, Madrid Carlos III Üniversitesi’nde insan kaynakları yüksek lisansı yapmıştı. İş hayatına TNT International Express’te müşteri temsilcisi olarak başlayan İrem daha önce Amerikan Life Hayat Sigorta’da İnsan Kaynakları ve İdari İşler’de görev almıştı.

Mesut Varlık ’05, tarafından derlenen Efendime Söyleyeyim / Hasan Ali Toptaş Kitabı geçtiğimiz ay İletişim Yayınları’ndan yayınlandı. Tarih mezunu olan Mesut, kitapta ünlü edebiyetçı Toptaş’ın yazı dünyası hakkında paylaşılmamış sırlarını okurlara aktarıyor.

Ceren Öçal ’02, Gratis Kişisel Bakım Marketleri Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı. Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan Öçal, Zenith Media’da başladığı iş hayatına Bersay İletişim Danışmanlığı ve Effect Halkla llişkiler’de devam etti. Öçal’ın son görevi ise İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı İletişim Koordinatörü Yardımcılığı idi.

Selen Tunçer ’02, 27 Haziran tarihinde Emre Saraç ile evlendi. Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan Selen, halen Medical Park Hastaneler Grubu’nda Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak çalışıyor.

Powered by Openmedia