ALUMNİ HABER TEMMUZ SPOT SPOT

Gülbin Çoruh ’03, YKM E-Ticaret Koordinatörü olarak atandı. E-MBA mezunu olan Gülbin daha önce Gittigidiyor.com’da Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu.

Volkan Şahin ’01, Lowe Reklam Ajansı kadrosuna senior reklam yazarı olarak katıldı. Reklamcılık mezunu olan Volkan son olarak Markom Leo Burnett İstanbul’da aynı görevi yürütüyordu.

BİLGİ mezunları Mehmet Nezih Bilgin ’10, Sezen Ahıskal ’10, Atilla Büyükurvay ‘09 ile İTÜ’den arkadaşları Bora Yalçın; web ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren Dion Adworks adında bir dijital ajans kurdular.

Serdar Mersinlioğlu ’08, United People Dijital Medya Ajansı’nda dijital iletişim planlamacısı olarak göreve başladı. Serdar daha önce Starcom&Mediavest Digital’de aynı görevi sürdürüyordu.

Faruk Y. Turinay ’10, imzasıyla Güncel Hukuk Dergisi’nin Mayıs 2011 sayısında “Bir Kanun Yolu Olarak İstinaf” başlıklı bir makale yayınlandı. Hukuk mezunu olan Faruk Yalova Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mustafa Kürşat Ay ’05, Bloomberg HT kanalında yayınlanan Dragons’ Den programına katılarak Jerbera isimli girişimi için Alphan Manas’tan ortaklık almayı başardı. Kürşat bu girişimi ile çocuklara yönelik zeka oyuncakları üretmeyi planlıyor.

Powered by Openmedia