BİLGİ Alumni ürünleri satışta!

BİLGİ ailesinin mezun ürünleri için aslında “Sosyal Sorumlu BİLGİ Alumni ürünleri” dersek yanlış olmaz. Burs fonuna katkı sağlamak amacıyla tasarlanan ürünler santralistanbul dükkan & cafe ile internet üzerinden satışta.

BİLGİ Alumni ürünleri, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği Bilgim’in mezunlar ve tüm BİLGİ’liler için hayata geçirdiği yeni, içerisinde sosyal sorumluluğu da barındıran yeni projesi aslında. İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği Bilgim, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezun İlişkileri Ofisi ve lisanslı üreticisi “santralistanbul dükkan & cafe” ile birlikte, Bilgim burs fonuna katkı sunması amacı ile bu ürünleri satışa sunuyor.

 

BİLGİ her gün büyüyen ve değerlerine bağlı bir aile, biz de bu aile de üzerimize düşenlerden biri olan maddi açıdan dezavantajlı BİLGİ’li kardeşlerimiz için oluşturulacak Fon’un büyümesi ve daha çok ihtiyaç sahibine ulaştırılması için yeni projeler geliştiriyoruz, BİLGİ Alumni ürünleri de bu projelerden biri.

 

Uzun zamandır BİLGİ’liler mezun ürünlerinin eksikliğinden bahsediyordu. Biz de bu eksikliği gidermek ve bunu aynı zamanda sosyal sorumluluğa da dönüştürmek için bu ürünleri satışa sunduk. BİLGİ’liler http://bilgim.org.tr/magaza/http://www.santraldukkancafe.com/ – alumni.bilgi.edu.tr/store adreslerinden online olarak ürünleri alabileceği gibi, santralistanbul’a gelerek santralistanbul dükkan & cafe’yi ziyaret ederek ürünlere ulaşabilirler. Biz bu projede özellikle santraldükkan cafe’yi hayal ederek hayata geçiren ülkemizin önemli turizmcilerinden sevgili Vedat Bayrak ve ekibine ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. Klasik olacak ama tükenmeden alın.

Powered by Openmedia