Mentorluk Programı tamamlandı

Kariyer Merkezi; bu eğitim yılında düzenlediği Mentorluk Programı’nın bitmesi şerefine, santralistanbul’da mentor ve mentee’leri buluşturacak bir brunch düzenledi.

Mezunlarımız; Kariyer Merkezi’nin yaptığı eşleştirmeler doğrultusunda, bir sene boyunca birer öğrenci arkadaşımıza mentorluk yaptı. Program öncesinde özel eğitim alan mezunlarımız, bir sene boyunca eşleştirildikleri öğrenci arkadaşlarımızın okul ve iş hayatına yönelik soru ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştılar.

Mezunlar Derneği Başkanımız Doğuşcan Oto’nun da hazır bulunduğu brunch çok samimi bir ortamda gerçekleşti. Mezunlar Derneği ve Kariyer Merkezi’nin bundan sonraki dönemde ortaklaşa yapabileceği aktiviteler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Programa katılan mezunlarımıza ve mezun adayı öğrenci arkadaşlarımıza Mezunlar Derneği’nin yaptığı çalışmalar hakkında Başkan Doğuşcan Oto tarafından da ayrıntılı bilgi verildi.

Önümüzdeki eğitim yılında siz de mentorlük programına katılmak ve öğrenci arkadaşlarımızın tecrübelerinizden faydalanmasını isterseniz, Mezunlar Derneği veya Kariyer Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Powered by Openmedia