Şehir buluşmaları İzmir ve Bursa ile başlıyor

23 Kasım günü İzmir, 30 Kasım günü de Bursa’da mezunlarımızla buluşuyoruz.

Daha önceki sayılarımızda şehir yapılanmalarının başladığını duyurmuştuk. İlki 23 Kasım’da İzmir’de gerçekleşecek olan kokteylimizde,İzmir’de ikamet eden mezunlarımız ile bir araya geleceğiz. Mezunlar Derneği’nin İzmir yapılanması için gönüllü olan arkadaşlarımızın da ilk etkinliği olma özelliğini taşıyacak.

Bursa’da yaşayan BİLGİ mezunlarının buluşma ve tanışma etkinliği 30 Kasım 2012 Cuma akşamı saat 20.00’de FSM Mox Lounge’da yapılacak. Yapılacak olan organizasyonun ilk aşamasında hedeflediğimiz; birbirini tanıyan, iletişim ağını genişleten, daha aktif olacak katılımcı sayısına nasıl ulaşabilir ve ne gibi faydalar sağlanabileceğinin tartışılması olacaktır. Bununla birlikte Mezunlar Derneği üyelikleri, Vitae dergisi gibi bilgi paylaşımları yaparak neler katabileceğimizi veya ne gibi beklentilerimiz olduğunu saptamaya çalışacağız.

Kasım ayının son buluşmasını ise Ankara’da gerçekleştireceğiz. Etkinliklerimiz sayesinde mezunlarımızı bir araya getirerek, birbirlerinden haberdar olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu tarz etkinlikleri kurulabilecek iş ortaklıkları ve elde edilmesi olası faydaları düşünerek planlıyoruz.

Powered by Openmedia