2012 kütüphane ödülleri töreni yapıldı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kütüphane ve e-Kaynaklar tarafından düzenlenen “2012 Kütüphane Ödülleri” 17 Ocak tarihinde Santralistanbul Kampüsü Latif Mutlu Kütüphanesi’nde yapılan törenle sahiplerini buldu.

2012 yılında BİLGİ’nin kütüplanelerinden en fazla kaynak ödünç alan üç lisans, bir yüksek lisans öğrencisi iPad ile ödüllendirildi. Ayrıca, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları tarafından öğrencilere kitap hediye edildi. Kütüphaneden 2012 yılında en çok materyal alan lisans öğrencileri: Kübra Coşgun (İletişim Fakültesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi), Elif Naz Uzer (Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji), Fatih Çepnioğlu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme-Ekonomi), Kütüphane’den 2012 yılında en çok materyal alan yüksek lisans öğrencisi: Ali Sait Yilkin (Sosyal Bilimler Enstitüsü, Avrupa Etüdleri) oldu.

Her zaman öğrencilerinin yanında olan Kütüphane, kütüphane ve bilgi kaynaklarının kullanımını teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak için bu yıl başlatmış olduğu Kütüphane Ödülleri uygulamasını gelecek yıllarda da farklı kriter ve alanlarda devam ettirmeyi planlıyor.

Powered by Openmedia