BİLGİ HABER MART SPOT SPOT

Fikri Mülkiyer Hukuku Atölyesi’nin 2 Şubat tarihinde konuğu Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özge Öncü, konusu ise Fikri ve Sanat Eserleri Hukukunda İktibas Serbestisi ve Sınırları idi.

Kütüphane ve e-Kaynaklar Biriminin düzenlediği “Akademik Kütüphanelerde Kaynak Arama Sistemleri” başlıklı konferans 16 Şubat tarihinde Santral Kampüsü’nde gerçekleşti.

Ekonomi Yüksek Lisans Program’nın “Cinsiyet Üzerine Üç Deneyin Sonuçları” başlıklı semineri Koç Üniversitesi’nden Seda Ertaç’ın katılımıyla 18 Şubat tarihinde Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

Tiyatro oyunu Martı, 18 Şubat tarihinde Dolapdere Kampüsü’nde sahnelendi.

Türkiye Bilimler Akademisi Forumu İstanbul Grubu tarafından düzenlenen, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turgut Tarhanlı ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Şevket Ruacan’ın konuşmacı olarak katıldıkları Hukuk ve Etik başlıklı konferans 21 Şubat tarihinde Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

Kariyer Merkezi ve Uluslararası Merkez’in işbirliğinde düzenlenen Yurt Dışında Yüksek Lisans ve Doktora Programları Semineri 21-24 Şubat tarihleri arasında Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

Ekonomi Yüksek Lisans Programı’nın “Riskli Rekabet: Sosyal Kıyaslama Risk Alma Davranışını Tetikler mi?” başlıklı semineri European University Institute’den Oege Dijk’in katılımıyla 25 Şubat tarihinde Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

Powered by Openmedia