BİLGİ HABER ŞUBAT SPOT SPOT

Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Programı, Yönetim ve Sahne Sanatları Alanları Öğrencileri Dönem Sonu Etkinliği: KOROMONO 30 Aralık Perşembe günü Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

Fikri Mülkiyet Hukuku Atölyesi’nin 5 Ocak tarihinde konuğu Türk Patent Enstitüsü Kurucu Başkanı Uğur G. Yalçıner, konusu ise “İş Yapma Yöntemleri, Yazılımlar ve Bilgisayar Uygulamalı Buluşların Patent ile Korunması-ABD, EPO ve Türkiye” idi.

Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin Tiyatro Gösterisi “Oyun İçinde Oyun” 9 Ocak Pazar günü Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleşti.

BilgiMBA sohbet toplantısı “Yeni Dünya Düzeni ve İnsan Kaynağının Değişen Dünyada Eğitim İhtiyacı” başlığıyla ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Doç. Dr. Göksel Aşan, Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban’ın katılımıyla 13 Ocak tarihinde Santral Kampüsü’nde gerçekleşti.

Medya ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisans Programı ile Medya Derneği işbirliğinde gerçekleşen Gazeteciler İçin “Yeni Medya, Yeni Fırsatlar” Semineri 16 Ocak tarihinde Santral Kampüsü’nde gerçekleşti.

20011-2012 Öğrenci Değişim Programları’na katılmak isteyen öğreciler 10 Şubat 2011 tarihine kadar Uluslararası Ofis’e başvurabilirler.

Powered by Openmedia