BİLGİ PANTHEON KULÜBÜ’NÜN İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

İstanbul Bilgi Üniversitesi Pantheon Kulübü, iş dünyasının “en”lerini belirledi. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker “Yılın İş İnsanı”, THY Genel Müdürü Temel Kotil “Yılın Profesyoneli” ödülünün sahibi oldu. Ekonomist Prof. Dr. Daron Acemoğlu’na da “Üstün Başarı Ödülü” verildi. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi, iş dünyasının başarılı isimlerini “İş Dünyası Ödül Töreni”nde bir araya getirdi. BİLGİ Pantheon Kulübü öğrencileri tarafından seçilen isimler, 26 Kasım Çarşamba akşamı düzenlenen törenle ödüllerini öğrencilerin elinden aldı.  

Bu yıl ilki gerçekleştirilen ödül töreniyle, iş dünyası ve BİLGİ’li öğrencilerin bir araya getirilmesinin hedeflendiğini belirten İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Rifat Sarıcaoğlu, açılış konuşmasında “Türkiye hem profesyonel hem de akademik anlamda değer yaratan önemli isimlere sahip. Biz de İstanbul Bilgi Üniversitesi olarak, geleceğin başarılı iş insanlarını ve akademisyenlerini yetiştirmeyi hedefliyoruz. Hayatları boyunca BİLGİ’li olma ayrıcalığını taşıyacak olan öğrencilerimiz, bu akşam iş dünyasının önde gelen isimlerine ödüllerini veriyor. Bu ödüller, Türkiye’nin iş ve akademi dünyasına yapılan katkılar için bir teşekkür mahiyeti taşıyor” dedi.

Powered by Openmedia