BİLGİ SPOT OCAK

Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Lisans Programı Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ruhet Genç’in The People at the Center of International Hotel and Restaurant Management ile

The Methods and Concepts of Logistics and Supply Chain Management kitapları Amazon.com’da satışa çıktı.

Psikoloji Bölümü Seminerleri, “Erken Dönemde Bakım Kalitesini Artırmanın Ruh Sağlığına Etkisi” adıyla, 9 Aralık’ta Santral Kampüsü’nde yapıldı. Seminere Prof. Dr. Rıfkat Muhamedrahimov, Doç. Dr. Oleg Palmov konuşmacı olarak katıldı.

‘Dördüncü Kuvvet Olarak Medyanın Savaş Söylemi’ paneli, 14 Aralık’ta Dolapdere Kampüsü’nde yapıldı. Aysel Kazıcı’nın moderatörlüğünde yapılan panele, Nuray Mert, Banu Güven, Filiz Koçali ve Esra Arsan konuşmacı olarak katıldı.

Uygulamalı Psikanaliz Açısından Türk Sinemasının Kadın İmgesinde Yarılma başlıklı seminere Uzm. Psk. Ayten Deniz Tepeli (Klinik Psikolog) konuşmacı olarak katıldı. Seminer 27 Aralık tarihinde Santral Kampüsü’nde yapıldı

‘Meclis BİLGİ’de’ aldı münazara panel, 15 Aralık’ta yapıldı. Panele; Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Kandemir, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Gökçe Pişkin ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Selim Han Yeniacun konuşmacı olarak katıldı. Prof. Dr. Gencer Özcan’ın moderatörlük yaptığı etkinlik Dış Politika Kulübü tarafından düzenlendi.

Taksim Taksim Müzik ve Dans Gösterisi Prömiyeri: Osmanlı Saray Danslarını Düşlemek adıyla, 13 Aralık’ta Dolapdere Kampüsü’nde yapıldı.

Münazara Kulübü-Gösteri Maçı 6 Aralık’ta Dolapdere Kampüsü’nde aypıldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerinin münazarayı tanıması amacıyla, Galatasaray-Yeditepe-Koç üniversitelerinden deneyimli münazırların sunduğu gösteri maçı düzenlendi.

Powered by Openmedia