Bilgi’de İtalyan rüzgarı

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Bölümü ile BİLGİ Eğitim işbirliğince gerçekleştirilen “La Vita İtaliana/ İtalyanca Yaşam Kılavuzu” Sertifika Programı 15 Ocak tarihinde başladı.

Yedi hafta sürecek olan İtalyanca Yaşam Klavuzu Sertifika Programı; İtalyan tarzı yaşam stili, İtalyan tasarım ruhu ve ve çağdaş kültürüne odaklanıyor. Dünyaca ünlü İtalyan otomobil tasarımından, İtalyan modasına, yeme-içme kültüründen çağdaş görsel sanatlara kadar pek çok alanda İtalyan yaşam tarzının incelikleri, kültür-sanat, tasarım ve trendler üzerine, bu alanların önde gelen tasarımcı ve profesyonellerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan seminer, katılımcıları Akdeniz’in sıcak ülkesi İtalya’ya doğru keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Sertifika programında Galleria Nuova Ocona Direktörü Vittorio Urbani, mimar Nevzat Sayın, endüstriyel tasarımcı Erdem Akan, oyuncu Serra Yılmaz, orkestra şefi Andre Lopez, Domus Academy’den Ampelio Bucci, ünlü lezzet ustası şef Vittorio Sindoni, moda editörü Alessandro Ferrari gibi alanında uzman kişilerin yanı sıra çok sayıda sürpriz konuşmacı da katılımcılara keyifli bilgiler aktaracaklar.

Powered by Openmedia