İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Akkoza’da Yeni MBA Merkezi

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 15 yıldır başarıyla yürüttüğü bilgiMBA Programı’ndaki deneyimiyle Akkoza’da yeni bir MBA Merkezi açtı.  Üniversitenin aynı eğitim kadrosu ve içeriğiyle vereceği eğitimler, 16 Şubat’ta başlayacak.

BİLGİ, MBA programında başarıyla oluşturduğu akademik, kültürel ve bilimsel iklimini Bursa’da açtığı merkezin ardından Akkoza’ya taşıyor. İstanbul’da kampüs dışında ilk kez Akkoza’da bir MBA merkezi açan BİLGİ, burada santralistanbul Kampüsü MBA programı ile eş zamanlı ve aynı akademik kadrosuyla eğitim verecek. Bölgede çalışanların ve yaşayanların kolayca katılabileceği dersler, hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA Program Direktörü Metehan Sekban, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Bilindiği gibi BİLGİ yenilikçi kimliğini her zaman korudu. bilgiMBA de bugüne kadar farklı programlar üreterek büyüme refleksiyle hareket etti. Türkiye’nin ilk e-MBA programını 2000 yılında açtık. bilgiMBA Bursa 2012’de açıldı. Burada MBA eğitimleri başarılı şekilde sürüyor. Şimdi MBA’deki 15 yıllık deneyimi Akkoza’ya taşıyoruz. Böylece üniversite İstanbul’da kampüs dışında ilk kez bir MBA Merkezi açıyor. bilgiMBA Akkoza, İstanbul’un yoğun hayatına alternatif olarak kurulan, Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü bölgesi ve hatta Çerkezköy’e kadar uzanan bir alandaki sektör profesyonelleri ile bu bölgede ikamet edip İstanbul’un farklı bölgelerinde çalışanların da derslere kolayca katılabileceği şekilde tasarlanmış bir program. BİLGİ’nin nitelikli akademik kadrosunu MBA öğrencileriyle buluşturacak.”

bilgiMBA Akkoza, öğrencilere iş dünyasının yönetim ve ilişki süreçlerine uyum sağlayacak, liderlik edecek bilgi ve birikimi aktarmak üzere tasarlanan programıyla, yakın geleceğin profesyonellerini yetiştirecek. Hem akademik, hem de iş dünyasından deneyimli isimlerinden oluşan öğretim kadrosu sayesinde teorik bilgiyle pratik uygulamaları bir araya getirecek. Alanında yetkinliğini geliştirmek ve iş dünyasında tecrübe edinmek isteyenlere bir adım öne çıkmalarını sağlayacak donanımı kazandıracak.

bilgiMBA programları ile ilgili detaylı bilgiye http://mba.bilgi.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Powered by Openmedia