Medya Çalışmaları Konferansı’nın ikincisi Mayıs’ta

Medya ve İletişim Sistemleri Programı, ‘II. Disiplinlerarası Medya Çalışmaları Lisansüstü Öğrenci Konferansı’nı 5-6 Mayıs 2012′de daha da büyük bir katılımla gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl I. Disiplinlerarası Medya Çalışmaları Lisansüstü Öğrenci Konferansı’na büyük bir katılımla ev sahipliği yapan BİLGİ, bu yıl da sosyal bilimler alanında yüksek lisans ve doktora çalışması yapan öğrencileri bir araya getirerek bilimsel araştırma ve fikirlerini paylaşabilecekleri akademik bir platform oluşturma amacıyla konferansı düzenlenliyor. Santral Kampüsü’nda düzenlenecek konferans süresince tüm katılımcılar arasında verimli bir tartışma ortamı yaratılarak fikir alışverişi ve etkileşime imkân sağlamak ve bu tür faaliyetlerin yaygınlaşmasını sağlayacak yeni olanaklar yaratılması amaçlanıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansa İstanbul dışından katılanların yol ve konaklama masrafları karşılanacak. Bunun için, katılımcının yol (otobüs/tren) ve konaklama masraflarına ilişkin faturalarını konferansın son günü Organizasyon Komitesi’ne teslim etmesi gerekiyor.

Powered by Openmedia