Mezuniyet coşkusu

Temmuz ayının ilk dört günü Bilgi’nin Santral Kampüsü’nde kepler havadaydı. Bu yıl mezuniyet törenlerinde 1500’e yakın öğrenci mezunlar arasına katıldı.

İlk iki günü mezuniyet çadırında başlayan törenler, hava şartlarının izin vermesiyle, geleneksel mezuniyet tören alanında devam etti. Mezuniyet törenlerinin açılış konuşmasını Rektör Prof.Dr. Halil Güven yaptı. Bilgi’nin yeni mezunlarına seslenen Prof. Dr. Güven, “15. yılına yaklaşan İstanbul Bilgi Üniversitesi, kuruluşundan bugüne ülkemizin yüksek öğretiminde saygın bir yer edinmeyi başardı.  Bu başarıdaki en büyük pay kuşkusuz sizlere aittir. Bilgi değerlerini var eden ve yaşatacak olan da yine sizlersiniz. Rektör olarak hedefim Bilgi’nin değerlerini koruyarak büyüme ve gelişimi başarmaktır” dedi.

Törenlerin ardından yapılan kokteyde, yeni mezunlar arkadaşları ve aileleriyle mezuniyet sevinçlerini paylaştılar. Bu yılki mezuniyet törenleri yüksek katılımla, karnaval havasında son buldu. Törenlerle ilgili ayrıntılı bir haberi, özel fotoğraflarla ileriki sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Powered by Openmedia