MezunOyunları 2015’e BilgiM Damgası!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BilgiM), İTÜ Mezunlar Derneği ve ODTÜ İstanbul Mezunlar Derneği tarafından bu sene 2.’si organize edilen Mezunlararası Spor Oyunları 2015’e BİLGİ Mezunları damgasını vurdu.

BİLGİ mezunları Basketbol, Voleybol ve Tenis branşlarında şampiyonluğu yaşadı. Basketbol erkeklerde geçen senenin de şampiyonu olan BilgiM Basketbol takımı, ilk maçında ODTÜ mezunlarını yenerek İTÜ mezunları ile final oynadı ve İTÜ mezunlarını yenerek şampiyon oldu. Kadın Voleybol takımımız ise, ilk maçında İTÜ mezunlarını yendi ve finale kaldı. Final maçında ODTÜ mezunları ile oynayan BilgiM kadın voleybol takımı, ODTÜ mezunlarını yenerek şampiyon oldu.Tenis branşında ise BİLGİ mezunu tenisçilerimiz Dilara Acar ve Sinan Soysal hem teklerde hem de çiftlerde İTÜ ve ODTÜ mezunlarını yenerek çifte şampiyonluk kazandılar.

Müsabakalar sonunda şampiyon takımlarımız ve sporcularımız madalya ve kupalarını alırken herkesi 6 Haziran’da yapılacak #BİLGİMezunBuluşması’na ve Mezun Oyunları Yelken yarışları için İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü Kayıkhane’ye davet ettiler. Müsabakaları İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doğuşcan Oto, Başkan Yardımcısı ve BilgiM Mezun Oyunları temsilcisi Efe Özbil, İcra Kurulu Başkanı Çağdaş Yıldız, Genel sekreter Baran Şaşoğlu ve BİLGİ Mezunları izlerken, Başkan Yardımcısı ve BilgiM Mezun Oyunları temsilcisi Efe Özbil ödül töreninde kısa bir konuşma yaparak ardından madalya ve kupaları kazanan takımlara takdim etti.

Powered by Openmedia