Bilgim’den Ağustos 2010

Sevgili mezunlar,

Derneğimiz Temmuz ayına mezuniyet törenleri ile başladı. Bilgi tarihinde ilk defa Mezunlar Derneği’nin törenlerin içerisinde yer alması üniversitenin içerisindeki önemimiz açısından sevindirici bir gelişmeydi. Mezunlar ailesine katılan yeni arkadaşlarımızın heyecanlarını birlikte yaşadık. Yıllar süren emeklerinin karşılığını aldıkları anlarda onlarla birlikte olmak gerçekten gurur vericiydi. İlerleyen yıllarda Vitae’nin sayfalarında onların başarı hikâyelerini şimdiden görüyor gibiyiz.

Son dönemde gerçekleşen en önemli gelişmelerden biri lokal olarak kullanılmak üzere Santral Kampüsü’nde derneğimize bina tahsisinin gerçekleşmesi oldu. Bu konuda Üniversitemizin Mütevelli Heyet Başkanı Rifat Sarıcaoğlu, mütevelli heyet üyelerimiz ve Genel Sekreter Çağrı Bağcıoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Gerekli izinlerin alınması, inşaat ve diğer süreçlerden sonra umarız önümüzdeki 1 yıl içerisinde lokalin açılışını da sizlerle paylaşıyor oluruz. Doğum günlerinden düğünlere, dönem buluşmalarından aile yemeklerine kadar her mutlu günümüzü içerisinde yaşayabileceğimiz, Bilgi mezunlarına özel olacak lokalimiz ile ilgili haberleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

İletişim kanallarımızın sizler tarafından takip edildiğini görmekten çok mutluyuz. Dergimiz Vitae hepiniz tarafından ilgiyle takip ediliyor. Gelen e-postalardan bunu anlıyoruz. Web sitemizin yayına başlaması ve online bültenimiz Bilgim Updater’ın da hayata geçmesi ile sanal ortamda sizlere daha etkin ulaşmaya başladık. Facebook, Linkedin ve Twitter’daki Bilgim hesaplarını takip edenlerin sayısının hızla arttığını da haber vermek isteriz.

30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayacağımız ve Ramazan ayının da başlayacağı Ağustos ayının şimdiden mutlu günler getirmesi dileğiyle.

Serkan Memişoğlu’07

Başkan

Powered by Openmedia