Bilgim’den ilk genel kurul

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BİLGİM)’nin ilk genel kurulu geçtiğimiz ay gerçekleşti ve yeni yönetim belirlendi.

Kasım 2009’da Üniversitemiz mezunları arasında sosyal ve iş ağları yaratmak amacıyla kurulan BİLGİM (İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği) ilk genel kurulunu 20 Mart’da gerçekleştirdi. Yeni seçilen yönetim kurulunca yapılan görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti: Başkan Serkan Memişoğlu ’07; Başkan Yardımcıları Özgür Sağmal ’01 ve Abdülkadir Önal ’07; Genel Sekreter Burak Alkan ’09 Sayman; Mervan Eren Gül ’08.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada kurucu üyelerin oluşturduğu ekibin Dernek çalışmalarında aktif olarak görev alacağı ve çalışmaları yönlendirmede aktif rol oynayacağı belirtildi. Bu ekipte yer alan mezunlarımız ise Burcu Yatmazoğlu ’02, Talha Erol ’07, Tunç Abraz ’07, Ali Korur ’06, Osman Yılmaz ’06, Aslı Uzunlu ’06, İsrafil Coşkun ’07, Zeynep Tülüce ’07, Aylin Aydoğan ’07, Onur Erdem ’08, Doğuşcan Oto ’07, Ülgen Çetinkaya ’08, Murat Tütüncü ’09.

Üç yıl süre için seçilen yönetim kuruluna Vitae ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Powered by Openmedia