Bilgim’den Şubat 2011

Sevgili mezunlar,

Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz büyük mezun buluşmamız Homecoming için bu yıl da çalışmalarımıza başladık. Homecoming’11 Mayıs ayı sonlarında tam gün sürecek bir etkinlik olacak ve çeşitli aktivitelerle sizleri bir araya getirecek. İnternet sitemiz aracılığıyla tüm mezunlarımızdan konsept üzerine fikirlerini de almaya başladık. Binlerce mezunumuzun katılacağı bu yılki etkinliğimizin geçen yılı gölgede bırakmasını umuyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini de arttırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda şu andaki ihityacı tam olarak karşılamayan ofisimizi büyütme çalışmalarına devam ediyoruz. Ofisimiz aynı adreste hizmet vermeye devam etse de yeni yüzüyle siz değerli misafirlerimizi daha hoş bir ortamda ağırlamamıza olanak sağlayacak.

Gelişmeler tabi ki ofis değişikliğiyle sınırlı değil. Yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığımız lokal projemizde sona doğru yaklaşıyoruz. Yatırımcı şirket seçimi tamamlandı ve görüşmelerimiz tamamlanmak üzere. Hedefimiz en geç 2011 sonbaharında BİLGİ mezunlarının Santral Kampüsü içerisinde yaklaşık 4 dönüm alan içerisine kurulu son derece modern bir lokale sahip olması. Tüm gelişmeleri sizlere önümüzdeki dönemde iletiyor olacağız.

Sürekli eğitim merkezimiz olan Bilgim Academy programları sizlerden ve BİLGİ dışından yoğun bir ilgi görüyor. Şimdiden franchise ve kurumsal eğitim talepleri almaya başladık. Hedefimiz ileriki dönemlerde çalıştığınız ve sahibi olduğunuz şirketlerin tüm eğitim ihtiyacını tek başına karşılayabilen bir yapıya kavuşmamız. Bilgim Academy yönetimi çalışmalarını bu doğrultuda revize etmiş durumda.

Vitae gelecek ay 1. yaşını tamamlıyor. Mezunlarımızın, özellikle de dağıtım sponsorumuz Aras Kargo’nun ve yayıncı kuruluşumuz Openmedia’nın değerli katkılarıyla bir yıldır tüm mezunlarımızın evinde ve iş yerindeyiz. Vitae artık bizlerin her ay beklediği, birbirimizden haberdar olmamızı sağlayan önemli bir mecra.

Bilgim, 2011 yılı sonu itibariyle en az iki farklı lokasyonda hizmet veren, BİLGİ mezunlarına en az 3 farklı hizmet sunabilen, üyelerine sağladığı avantaj ve ayrıcalıkları arttırmış bir dernek olarak karşınıza çıkacak. Tüm bu hedeflere ilerlerken sizleri yanımızda görmek ve desteğinizi hissetmek çok önemli. Tüm mezunlarımızı Bilgim çalışmalarına bekliyoruz.

Mart ayında görüşmek üzere

Serkan Memişoğlu ‘07

Başkan

Powered by Openmedia