Bilgim HR Açıldı

BİLGİ mezunlarının kariyerlerinde onlara büyük destekler sağlayacak olan Bilgim HR bu ay faaliyetlerine başladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği, üniversitemizin mezunları için oldukça önemli bir adım atarak onların istihdam piyasasında önemli noktalara gelmesi aynı zamanda yeni mezunlarımızın iş bulmalarında kolaylaştırıcı bir etki yaratmak için Bilgim HR girişimini hayata geçirdi.

Oldukça uzun bir süredir Bilgim’in faaliyet planında bulunan Bilgim HR, üniversitemizin mezunlarına son derece profesyonel bir yaklaşımla iş bulmalarına yardımcı olmak üzere kurgulandı.

Bundan böyle Bilgililer, www.bilgimhr.com web sitesinden açık pozisyonlar ve güncel iş fırsatları hakkında bilgi alıp başvurmak istedikleri pozisyonlar için özgeçmişlerini iletebilecekler. Pozisyon için gerekli niteliklere sahip olan adaylar , danışmanlarımız tarafından görüşmeye çağırılıp mülakata katıldıktan sonra pozisyon için uygun olmaları durumunda işbirliğimizin olduğu iş ortaklarımıza yönlendirilecekler. Bilgililer, sistemde tamamen profesyonel bir danışmanlık süreci içerisinde pozisyonlar için değerlendirilecek.

Bilgim HR, İŞKUR’a bağlı bir özel istihdam bürosu olan Prosis Danışmanlık’ın alt markası olarak faaliyet gösteriyor olacak.

Powered by Openmedia