Corporate Weekend’14

Bilgim’in de katıldığı Corporate Weekend 21 – 23 Şubat 2014 tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek.

Türkiye’nin önde gelen firma çalışanlarının katılacağı Corporate Weekend, eğlence ve adrenalini bir arada sunuyor. Corporate Weekend misafirleri after-ski partilerde yorgunluklarını atma, Karinna Hotel lobisinde karaoke oynayarak geceye hazırlanma ve sanatçılarımızın performansı ile eğlencenin doruklarına çıkma imkanı yakalayacak. Sen de eğlence ile dolu bir hafta sonu geçirmek istiyorsan, çok geç kalmadan Corporate Weekend için yerini ayırt! Tarih 21 – 23 Şubat 2014.

Oteller: Karinna Hotel, Monte Baia Hotel, Alkoçlar Hotel, Alkoçlar Zone Hotel, Le Chalet Yazıcı Hotel, Uslan Hotel, Büyük Hotel

Promosyonlar ve indirimler: Anlaşmalı firma ve kuruluşların çalışanlarına özel indirimler uygulanmaktadır. Siz de Corporate Weekend fırsatlarından yararlanmak için 0212 311 63 90 nolu telefondan İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği Ofisi ile temasa geçebilirsiniz..

Ulaşım: Cuma sabah ve akşam olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Ulaşımlar Jolly Tur otobüsleri ile gerçekleştirmektedir.

Powered by Openmedia