Homecoming 2012

BİLGİ mezunlarının büyük buluşması bu yıl da geniş bir katılımla gerçekleşti. Santral Kampüsü’nde buluşan mezunlar dostlukları tazelediler.

BİLGİ mezunları 9 Haziran Cumartesi günü üçüncü kez bir araya geldi. Çok güzel bir havada gerçekleşen etkinliği, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de mezunlarımız yoğun ilgi gösterdi. Power FM’in sponsorluğunda  gerçekleşen etkinlikte Mey İçki, Efes Pilsen, Finlandia Vodka ve Cappy ürün sponsoru olarak yer aldı.

BİLGİM standına büyük ilgi

Etkinlik alanında ilk saatlerde tabii ki dikkat barbekü ve içecek standlarında yoğunlaşmıştı. Çimlere uzanarak Santral’in ve barbekünün keyfini çıkaran BİLGİ’liler arkadaşlarıyla bol bol eski günlerden, birbirlerini görmeyeli neler yaptıklarından ve işlerinden bahsettiler. Bu saatlerde ilgi gören bir diğer nokta da BİLGİM’in standıydı. Dernek kaydını yapmak, üyeliğini yenilemek, üyelik hakkında bilgi edinmek, yıllığını almak veya Vitae’nin eksik sayılarını tedarik etmek isteyenler BİLGİM standına yöneliyorlardı. BİLGİM standı ile yan yana bulunan BİLGİ standında da mezunlar yüksek lisans programları hakkında bilgi alıp, BİLGİ’nin “aile bireylerini” sanal ortamda bir araya getirecek intenet projesine kayıt yaptırıyorlardı.

Hocalar yanlız bırakmadı

Hafta sonu olmasına rağmen BİLGİ’lerin sevdikleri hocalardan bir kısmı etkinlik alanında mezunlarla buluşmaya gelmişlerdi. Başta MBA Programları Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban, Rektör Yardımcısı Emre Gönen gibi sevilen hocalar olmak üzere birçok akademik ve idari personel de mezunlarla buluşmak için bu fırsatı kaçırmamışlardı.

Ertuğrul Belen ile Speednetworking

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, mezunlarımızın birbirleri ile tanışması ve iş ortaklıkları kurabilmeleri için Ertuğrul Belen eşliğinde speednetworking etkinliği yapıldı. Etkinlikte 45 dakika boyunca mezunlarımız birbirleri ile kartvizit değiştirme imkanı buldu.

Otto’da After Party

Tamirane önünde yapılan etkinlikten sonra, Otto’da  Power FM sponsorluğunda After Party gerçekleşti. Dj Hope’un performansını sergilediği gecede, uzun zamandır birbirleri ile görüşemeyen mezunlarımız gecenin geç saatlerine kadar Otto’da eğlenme imkanı buldu.

Powered by Openmedia