Dr. Gadget bunları arzuluyor!

01 – TUŞSUZ KLAVYE TACTUS

Art Lebedev’in dünyaca ünlü klavtesi Optimus Maximus’un bekleme listesindeki şanslı isimlerin kapısı bir bir çalınmaya başladı. Sıra Optimus Tactus’ta! Optimus Tactus’un üzerinde fiziksel hiçbir tuş yok. Bu sayede onu dilediğiniz gibi modifiye edebiliyorsunuz. Herhangi bir bölümüne sevdiğiniz internet sitelerinin direkt kısayollarını atamak da mümkün. Hal böyle olunca Tactus, gönlümüze taht kurdu.

artlebedev.com

02 – HEM GÖZE HEM KULAĞA

Jean Michel Jarre’nin dört yıllık araştırmaları sonucunda ortaya çıkan Aerosystem, ses sistemlerine yeni bir yön getirecek iddiasıyla piyasaya çıkıyor. iPod, iPod Touch ve iPhone’la çalışan Aerosystem, USB girişiyle de her türlü audio dosyayı okuyabiliyor. Gümüş ve siyah renkte mevcut olan ses sistemi sadece görüntüsüyle bile dikkatimizi çekmeye yeterken, bir de son yıllarda karşılaştığımız en güçlü ses sistemi olunca haliyle Dr. Gadget’ın radarından kaçamadı.

jarre.com

03 – WI-FI TARTI

Alt tarafı bir banyo tartısı demeyin… Tekolojinin giremeyeceği yer yoktur düşüncesini pekiştiren tartı, üstüne bastığınızda ağırlığınızı, yağ oranınızı ve vücut kütle indeksinizi ölçüyor. Tabii buraya kadar normal. Marifet buradan sonra başlıyor. Wi-Fi ile internete bağlanan tartı, bilgisayar ve iPhone’a verilerinizi gönderiyor. Buradan sonrası size kalmış, ister Google Health ister iPhone aplikasyonlarıyla ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Fiyatı 119.99 Pound.

firebox.com

04 – PRİZ İÇİNDE PRİZ

Yine At Lebedev’in hayat kolaylaştıracak bir ürünü daha… Başka bir prize ihtiyaç duyana kadar normal bir priz görünümde duran Rozetkus 3D, uzatma kablolarının yarattığı görüntü kirliliğine engel oluyor. İhtiyacınız olduğunda prizi çekiyorsunuz, içinden dört tane daha çıkıyor.

artlebedev.com

Powered by Openmedia