Mezunlar 28 Mayıs’ta Santral’de buluşuyor

Beklenen büyük mezun buluşmasına sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz seneye göre içeriği daha da zenginleşen Homecoming’e 2 bin 500’ün üzerinde mezunun katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz sene 29 Mayıs tarihinde Santral Kampüsü’nde bin 500’ün üzerinde mezunun katılımıyla gerçekleşen ilk büyük mezun buluşması Homecoming uzun yıllardan sonra ilk defa birçok mezunun arkadaşları ile bir araya gelmesini sağlamıştı. Dostlukların tazelendiği, kartvizitlerin paylaşıldığı, eşlerin-arkadaşların tanıştırıldığı Homecoming’lerin her sene daha artan bir katılımla gerçekleşmesi temennisi kulaklarımız hala… BİLGİM de bu sene bu beklentileri karşılamak adına Homecoming için özel bir çalışma yürütüyor.

Bilgim Event’in ilk etkinliği

BİLGİM bünyesinde mezunlarımızın etkinlik ihtiyaçlarına cevap vermesi ve BİLGİM’in etkinliklerini düzenlemesi için kurulan Bilgim Event’in ilk işi Homecoming 2011 olacak. İki aydır mezunlarımıza daha iyi bir organizasyon gerçekleştirmek için çalışmalarını yürüten Bilgim Event ekibinin koordinatörlerinden Ali Korur ’06 bu sene mezunların geçtiğimiz seneye göre Santral Kampüsü’nden daha mutlu ayrılacaklarını söylüyor.

Kokteyl, Bedük Konseri ve After Party

Bu sene 28 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00’de Santral Kampüsü E1 binası önünde başlayacak büyük mezun buşuşması saat 20:00’ye kadar sponsorlarımızın destekleriyle zengin bir kokteyl ortamında gerçekleşecek. Bu saatlerde mezunlarımızın biribirleriyle daha rahat iletişim kurabilmeleri ve keyifli bir vakit geçirebilmeleri için her türlü yeme-içme ve dinlenme ortamı Santral Kampüsü’nde hazır edilecek. Saat 21:00’da başlayacak Bedük konserinin tüm mezunlarımızı çok eğlendireceğine inanıyoruz. Son olarak konser gece yarısında bittikten sonra geceye arkadaşlarıyla devam etmek isteyenler için Otto’da Ballantines sponsorluğunda bir After Party düzenliyor olacak Bilgim Event.

BİLGİM olarak tüm mezunlarımızı eşleri, dostları veya arkadaşları ile birlikte 28 Mayıs akşamı Santral Kampüsü’ne bekliyoruz.

LCV: info@bilgim.org.tr

Powered by Openmedia