Etkinliklerden nasıl haberdar olabiliriz?

Selin Begüm Öztürk / Hukuk 2008 / Avukat

Derginin Nisan sayısında “Lojistik Günleri” başlığı altında bir haber okudum. Okulumuzda böyle bir organizasyon gerçekleşmiş, ancak malesef uluslararası ticaret ve lojistik alanında çalışan bir avukat olarak bu durumdan hiçbir şekilde haberdar olamadım. Anladığım kadarıyla okulumuzda “Uluslararası Ticaret ve Lojistik Kulübü” kurulmuş. Bu kulübe internetten herhangi bir şekilde ulaşamadım. Acaba bu kulübe üye olmam ve yapılan etkinliklerden mail yolu ile haberdar olmam mümkün müdür?

Okulumuzda sürekli birtakım seminerler ve konferanslar düzenlenmekte. Ancak mezunlar olarak malesef bu seminerlerin çoğundan haberdar olamıyoruz. Mezunların her gün üniversitenin anasayfasına baktıklarını zannetmiyorum. Hal böyle iken, yapılan bütün etkinliklerin duyurularının mezunların e-maillerine gönderilmesi (tercihe bağlı olarak) gibi bir uygulama yapılması mümkün müdür?

Vitae: Önümüzdeki ay yeni bir iletişim köprüsü daha kuruyoruz sizlerle. Tüm mezunlarımıza her hafta bir e-posta göndererek onları hem dernekle hem de üniversite ile ilgili gelişmelerden haberdar edeceğiz. Lojistik Kulübü ile ilgili mesajınızı kulübe ilettik, sizinle iletişime geçecekler.

Powered by Openmedia