ALUMNİ EKİM 2012 SPOT

MEZUNLAR DERNEĞİ TAŞINDI. Bilgim’in yeni adresi; İnönü Cad. No: 6 adresindeki İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü’nün Z 28, 29 ve 30 nolu odaları oldu.

BİLGİM.ORG.TR YENİLENİYOR. Eski web sitemizin ihtiyacı karşılayamadığını ve amaçlarımıza hizmet etmediğini düşünüyoruz. Ekim ayı bitmeden sitemizi baştan aşağı yenilemek ve bize yakışır bir hale getirmek için çalışmalara başladık.

Uluslararası Finans Yüksek Lisans Programı mezunlarından Caner Özdurak’ın bir hobi olarak başladığı çizimleri bundan sonra Galatasaray dergisinde izlenebilir. Caner halen Yıldız Holding’te Risk Yönetimi Uzmanı olarak çalışıyor.

Hukuk Fakültesi 2010 mezunlarından Faruk Turinay’ın yeni kitabı “Dil Hukuk ve Siyaset Bağlamında Anayasa Düşüncesi” Seçkin Yayınları’ndan yayınlandı. Faruk halen Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapıyor.

Pazarlama Müdürlüğünü E-MBA 2004 mezunumuz Berkay Berksoy’un yaptığı, SARNIÇ PARK AVM, satış ve kiralama faaliyetlerine başladı. Ankara  Çayyolu’ndaki  SARNIÇ PARK Ege’yi, Akdeniz’i solumak isteyenler için geleneksel yapılar ile modernizmi birlikte sunmak için özel olarak tasarlanmış.

Powered by Openmedia