ALUMNİ HABER AĞUSTOS 2010 SPOT SPOT

Turgay Yurtsever ’03, 31 Temmuz tarihinde Ayşe Gün ile evlendi. Üstün Başarı Programı Ekonomi mezunu olan Turgay, Garanti Bankası Kurumsal ve Ticari Krediler Müdürlüğü’nde Yönetmen olarak kariyerini sürdürürken; Ayşe Gün, Yapı Kredi Bankası’nda Özel Bankacılık Porföy Yöneticisi olarak çalışıyor.

Volkan Sahin ’01, Senior Reklam Yazarı olarak Markom Leo Burnett İstanbul kadrosuna katıldı. Reklamcılık mezunu olan Volkan, daha once Klan Euro RSCG, Ajans Ultra, Pars McCann Erickson, RPM/Radar ve Guzel Sanatlar Grubu’nda görev almıştı.

Ahmet Mücahit Arınç ‘09, geçtiğimiz ay Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’na bağlı Turkish Petroleum International Company’de (TPIC) Uzman kadrosuna katıldı. Siyaset Bilimi mezunu olan Mücahit, daha önce TEPAV’da siyasi danışman olarak çalışıyordu.

Kaan Yıldırım ’02, Demokrat Parti’nin geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü kurultayında Genel İdare Kurulu üyeliğine seçildi. Ekonomi mezunu olan ve daha sonra da yine Bilgi’de İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Kaan halen ortağı olduğu Minimal Yapı’da iş hayatını sürdürüyor.

Nazlı Dikbaş ’05, 5 Haziran tarihinde Sinan Özer ile dünya evine girdi. Uluslararası Ticaret Yönetimi mezunu olan Nazlı, Tekkar Taşımacılık’ta İthalat Sorumlusu olarak çalışırken; Sinan Özer, Forum Ticaret’in Genel Müdürlüğü’nü yürütüyor.

Göksel Oymak ’07, 19 Haziran tarihinde Derya Keskin ile nişanlandı. Ekonomi mezunu olan Göksel, serbest olarak iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı yaparken, Derya Keskin Demirören Grubu’nda Uçuş Hostesliği yapıyor.

Pınar Duras ’07 ile Erhan Karışık ’07 26 Haziran tarihinde evlendiler. İşletme mezunu olan Pınar, Öztaş A.Ş.’de İhracat Sorumlusu olarak çalışırken; Uluslararası Finans mezunu olan Erhan, Simoro’da Üretim Müdürlüğü yapıyor.

Begüm Yağcı ’07, 3 Temmuz tarihinde Serhan Soydan ile evlendi. İşletme-Ekonomi mezunu olan Begüm, Emin Optik’te Müşteri Temsilcisi olarak çalışırken; Serhan Soydan Detay Oto Lastik’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütüyor.

Merve Dikbaş ’05, 10 Temmuz tarihinde Evren Ballı ile evlendi. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu olan Merve, Gülsoy Otomotiv’de Müşteri Temsilciliği yaparken; Evren Ballı ise Treo Bilişim Sistemleri’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

Powered by Openmedia