ALUMNI HABER KASIM SPOT SPOT

Süleyman Ereke ‘08 kişisel girişimi Birbardakmeyve.com projesini Habertürk ekranlarında yayınlanan Dragons’ Den Türkiye yarışmasına katılarak yatırımcıların beğenisine sundu. Reklamcılık mezunu olan Süleyman, girişiminin yüzde 60’ını Gamze Cizreli’ye 160 bin liraya sattı.

Martı Balamir ’01, 11 Ekim itibariyle Vodafone’un İngiltere’deki Genel Müdürlüğü’nde Network Transformasyon Birimi’ne Finans Müdürü olarak atandı. Üstün Başarı Programı mezunu olan Martı daha önce Vodafone Türkiye’de Yatırım Planlama Uzmanı olarak çalışıyordu.

Ahu Parlar ’00 Koç Üniversitesi’nde Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne atandı. Ekonomi mezunu olan Ahu daha önce Doğuş Otomotiv’de Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışıyordu.

Gökçe İspi Turan’ın ’02 yeni kitabı “Arabada Kim Var?” Cumhuriyet Kitap’tan çıktı. Sinema Televizyon mezunu olan Gökçe’nin yeni kitabı bir polisiye romanı.

Neli Askaner ’05, hamilelere ve anne-babara farklı egitimler verecek bir merkez kurma hazırlıklarını sürdürüyor. Psikoloji mezunu olan Neli, Levent’teki merkez için İngilizce bilen, 26-45 yaşları arasında bir assistan arıyor. Bilgi için (532) 200 0170.

Powered by Openmedia