Bilgim Academy hızlı başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği (Bilgim) tarafından kurulan Bilgim Academy’de birinci dönem dersleri 10 programda 132 öğrenci ile başladı.

Planlıyoruz, açıldı, açılacak derken Bilgim Academy geçtiğimiz ay 132 öğrenci ile eğitimlerine başladı. Merkezi Kuştepe’de olan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir iştiraki olarak kurulan Bilgim Akademi Eğitim Hizmetleri’nde dersler Dolapdere Kampüsü’nde gerçekleştiriliyor. İlk dönemde üç akademi altında 10 programla eğitime başlayan Bilgim Acaademy’de en çok ilgi gören program 42 kişi ile Pazarlama programı oldu.

Hedef bir yılda 20 programa ulaşmak

Bilgim Academy Eğitim Koordinatörlerinden Erkan Türk hali hazırda açılmış olan programların devam edeceğini, önümüzdeki dönemde açılmak üzere yeni programlar için talepleri topladıklarını kaydetti. isteyinolsun@bilgimacademy.com adresine gönderilen mailler ve telefonla ulaşanların talepleri doğrultusunda birkaç ay içerisinde Mesleki Eğitim Akademisi’nin altında Satış, Reklamcılık gibi programların, Dil Akademisi’nde Yabancılar için Türkçe programının, Kişisel Gelişim Akademisi’nin altında ise Geleceğin CEO’su ve Liderlik programlarının açılacağının bilgisini paylaştı. Bilgim Academy’de halen Dil Akademisi’nde İspanyolca, Fransızca, Rusça ve Almanca; Kişisel Gelişim Akademisi’nde Diksiyon ve Etkili Konuşma, Girişimcilik, Aile Şirketlerinde Yönetim; Mesleki Eğitim Akademisi’nde ise Forex, Dış Ticaret ve  Pazarlama kursları yer alıyor.

Erken kayıtta yüzde 30 indirim

Eğitim Koordinatörü Erkan Türk 20 Aralık tarihinde başlayacak ikinci dönemde programlara katılmak isteyenler için erken kayıtta yüzde 30 indirim sağladıklarının altını çizerek ilgilenenlerin bu fırsatı Kasım sonuna kadar değerlendirebileceğini duyurdu.

Powered by Openmedia