ALUMNI HABER MART SPOT SPOT

Elif Çağlar ’01, geçtiğimiz ay ilk albümü M-U-S-I-C’i yayınladı. Müzik mezunu olan Elif, BİLGİ’den sonra eğitimine The Âaron Copland School of Music’te Caz Performansı üzerine devam etmiş ve 2006 yılında Türkiye’ye dönmüştü.

Can Bonomo ’10, geçtiğimiz ay ilk albümü Meczup’u yayınladı. Sinema TV mezunu olan Can aynı zamanda Show Tv’de yayınlanan +18 adlı dizide bir karakteri canlandırıyor.

Mila Telyaz ’07, geçtiğimiz ay Ogivly reklam ajansında account manager görevine terfi etti. Sosyoloji anadal ve reklamcılık yandal mezunu olan Mila daha önce aynı ajansta senior account executive olarak görev yapıyordu.

Sibel Hür ’05, 1 Mart itibariyle Ülker’de İç İletişim Müdürlüğü’ne atandı. Karşılaştırmalı Edebiyat mezunu olan Sibel beş yılıdr Siemens A.Ş. Kurumsal İletişim bölümünde çalışıyordu.

Ali Osman Kurtkaya ’01 ve Tetyana Kurtkaya’nın ilk çocukları Melissa Ayla 12 Şubat’ta dünyaya geldi. Siyaset Bilimi mezunu olan Ali Osman’ı ve eşini tebrik ediyoruz.

Merve Menzilci ’07, Samsung Electronics’e kıdemli gümrük uzmanı olarak atandı. Uluslararası İlişkiler mezunu olan Merve daha önce PWC’de gümrük danışmanlığında çalışıyordu.

Powered by Openmedia