ALUMNİ HABER NİSAN SPOT SPOT

Burcu Yatmazoğlu ’03, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı. Siyaset Bilimi ile Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan Burcu, daha önce grubun İstanbul’daki otellerinin pazarlama ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetiyordu.

Serkan Memişoğlu ‘07 Hay Group’a Yönetim Danışmanı olarak katıldı. Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi mezunu olan Serkan daha önce Pricewaterhouse’da Strateji Danışmanlığı departmanında Kıdemli Danışman olarak çalışıyordu.

Özlem Derici ‘02, Erste Securities`e ekonomist olarak katıldı. Ekonomi mezunu olan Özlem daha önce Globalsource Turkey ve Turkey Data Monitor’de proje yöneticisi olarak çalışıyordu.

Emre Karaer ‘03, Volvo Ortadoğu Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne atandı. MBA mezunu olan Emre daha önce Volvo Türkiye’de satış yöneticiliği yapıyordu.

Dilek Kızılcık ‘01, Shell International Londra ofisine Global Talent Advisor olarak atadı. Psikoloji ve Reklamcılık mezunu olan Dilek daha önce Shell&Turcas’ta çalışıyordu.

Rıza Bozoklar ’06, Delphi Automotive Ülke Finans Müdürü olarak atandı. E-MBA mezunu olan Rıza daha önce Ata Holding istiraki Entegre firmasında Finans Direktörü olarak görev yapıyordu.

Duygu Uzun ‘08, 24 Nisan tarihinde Berkay Cırıklı ile evleniyor. İşletme mezunu olan Duygu, Ak Tekstil’de çalışırken; Berkay İKÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nda saha mühendisi olarak görev alıyor.

Powered by Openmedia