ALUMNI HABER ŞUBAT SPOT SPOT

İpek Ersoy ‘07, 26 Aralık tarihinde Ömer Şenay ile evlendi. Reklamcılık mezunu olan İpek düğün sonrasında eşiyle birlikte Milano’ya yerleşti.

Çağrı Öztaş ’06, Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araçlar Pazarlama Müdürü olarak atandı. Bilgi MBA mezunu olan Çağrı, 2006 yılıdan beri VW Binek Araç Marka Müdürlüğü’nde Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.

Miray Orağlı ’05, Bozlu Holding Kurumsal İletişim Yöneticiliği’ne atandı. İşletme ve Reklamcılık mezunu olan Miray daha önce Acıbadem Sağlık Grubu’nda International Hospital Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışıyordu.

Ülgen Çetinkaya ’08, PricewaterhouseCoopers’ta Vergi Danışmanlığı birimine atandı. İşletme mezunu olan Ülgen daha önce Novelin Tekstil’de yöneticilik yapıyordu.

Cavidan Şentürk ’08, Fargem İlaç’ta Kalite Güvence Şefi görevine atandı. Bilgi e-MBA mezunu olan Cavidan daha önce aynı kurumda Kalite Güvence Uzmanı olarak çalışıyordu.

Nazlı İpek ’07, Coca Cola İçecek’te Pazar Araştırma Uzmanı görevine getirildi. İşletme-Ekonomi ve Uluslararası Finans mezunu olan Nazlı daha önce yine aynı kurumda çalışıyordu.

Özlem Karakurt ’07, işyerinde geçirdiği bir kaza sonucu geçtiğimiz ay hastanaye kaldırıldı. Reklamcılık mezunu olan ve Youth Republic’te gerilla pazarlama uzmanı olarak çalışan Özlem’e geçmiş olsun diliyoruz.

Tolunay Tomruk ’04, Adobe Akdeniz Ülkelerinden Sorumlu Bölge Müdürlüğü’ne atandı. Bilgi e-MBA mezunu olan Tolunay, daha önce yine aynı kurumda çalışıyordu.

Tolga Akartuna ‘03, Aromatech Türkiye Ortadoğu ve Orta Asya Genel Müdürlüğü’ne atandı. Bilgi MBA mezunu olan Tolga 2004’ten bu yana Diversey’de değişik kademelerde yöneticilik yapıyordu.

Powered by Openmedia