ALUMNİ HABERLER MART 2012

Ömer Öztürk ’06’ün yapımcılığı ve genel yönetmenliğini yaptığı televizyon programı “Vapurda çay, simit, sohbet”,  TRT Türk ekranlarında yeni döneme başlıyor. Medya ve İletişim Sistemleri lisans bölümü mezunu olan ve bir dönem TVRP bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışan Ömer’in, aynı zamanda Ömermedya adında bir yapım şirketi var.

Okan Üniversitesi Mezunlar Derneği yöneticileri ve Bilgim Başkanı Doğuşcan Oto geçtiğimiz ay bir araya geldi. Buluşmada Oto, derneklerini kurma aşamasında olan Okan Üniversitesi mezunlarına deneyimlerimiz ve organizasyonlarımız hakkında bilgi verildi.

Bilgi.org.tr web sitelerimizi daha etkili yapmak için çalışmalara başlandı.

Networkümüzü daha etkili kullanmak ve BİLGİ mezunlarına yönelik yeni projeler geliştirmek için, Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen ile bir araya gelindi. Toplantıda BİLGİ mezunları için ortaklaşa projeler geliştirilmesi için prensipte anlaşıldı. BİLGİ Homecoming’12 için özel bir speed networking çalışması için de çalışmalara başlandı.

Can  Bonomo ’10, Eurovision’da Türkiye’yi temsil edeceği şarkısını hazırladı. “Love me back” adlı çalışmayı TRT ekranlarında seslendiren Sinema TV mezunu olan Can’a, otoritelerden büyük destek geldi.

Powered by Openmedia