Bilgim sportif turnuvalar düzenliyor

Uzun süredir gelen talepler doğrultusunda karar verdiğimiz futbol, basketbol ve voleybol turnuvaları yakında start alıyor.

Üniversite yıllarında bir çoğumuz takım spor ile ilgilendik. Haftada iki, üç halı saha maçı, ya da tek ve çift pota basket maçları, veya voleybol maçları hayatımızın bir parçasıydı. Mezun olup iş hayatına atılınca önce zaman bulamamaya, zamanımız olduğunda da bu sporları yapacak takım bulamamaya başladık. Spor geçmişi olan mezunlarımızdan gelen talep üzerine Mezunlar Derneği bu konuda bir proje geliştirmeye karar verdi. Sahaları biz ayarlayacağız, takımları biz kuracağız ve siz sadece çıkıp oynayacaksınız. İlk etapta Kuştepe Spor Salonu’nda organize edeceğimiz müsabakaları, ilerleyen dönemlerde tüm İstanbul’a ve oradan da turnuva düzenine çevirmeyi planlıyoruz.

Formaları giyin, eğlenme vakti!

Ofis hayatı, stres, koşturmaca derken vücudumuzu ihmal ettiğimiz şu zamanlarda spor salonlarına üye olup gitmeyip hayatımıza yeni bir stres eklemeyelim. Hem eğlenip, hem arkadaşlıklarımızı geliştireceğimiz süper bir fırsat! Hangi spor dalını seviyorsanız kayıt yaptırın, haftada iki gün buluşup maçlar yapalım.

Detayları bilgim.org.tr adresinden ve sosyal medyadan takip edebilirsiniz

Powered by Openmedia