ALUMNİ SPOT ARALIK 2011

Selçuk Nazik ’08, Süper Holding bünyesindeki butik çikolatacılık markası Bind Chocolate’a Satış Pazarlama Müdürü olarak atandı. Bilgi MBA mezunlarından olan Selçuk, aynı zamanda Bilgi MBA’ lilerden oluşan Bilgililer Platoformu’nun 2006-2008 yılları arasında Türkiye Koordinatörlüğü görevini yürütmüştü.

Namık Barış Doğan ’05, PriceWaterhouseCoopers firmasında müdürlüğe atandı. Uluslararası Finans mezunu olan Barış, beş seneden bu yana aynı firmada değişik görevler yürütüyordu.

Dilara Acar ’08, Finansbank’ın Kredi Kartları Bölümü’ne Süpervizör olarak atandı. Uluslararası İlişkiler mezunu olan Dilara daha önce HSBC’de Kredi Kartı bölümünde yönetmen yardımcısı olarak çalışıyordu.

Özge Utan ’05, yaşam koçluğu hizmeti veren “Simple Coaching” firmasını açtı. Uluslararası Finans mezunu olan Özge, daha önce Yapı Kredi’de hazine departmanında çalışıyordu. Geçtiğimiz seçimlerde CHP’nin İstanbul 3. Bölge’den milletvekili adayı olan Özge yeni işi üzerine New York’ta yaşam koçluğu eğitimi de aldı.

Serkan Ortaç ’06, Özge Pencap ile Madrid’de gerçekleş bir törende dünya evine girdi. Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan Serkan, Ortaçlar Kablo’da yöneticilik yapıyor.

Powered by Openmedia