Yeni web sitesinde neler var?

Uzun süredir beklediğimiz an geldi ve yeni web sitemiz hizmete girdi. Peki yeni sitemizde yeni neler var?

Bir önceki web sitemiz ihtiyacı karşılamaktan uzak ve bize yakışmayan bir site idi. Bu sebepten dolayı siteyi vizyonumuza uygun hale getirmek için çalışmalarımıza başladık. Derneğin web komitesinin başında olan Emrah Dalgıç’ın gözetiminde yine mezunumuz Emrah Yaman’ın ortağı olduğu Ajoen firması tarafından web tasarımı ve yazılımı yapıldı. Yayına girdiği günden itibaren büyük ilgi gören web sitemizi, ilk günde 1048 kişi ziyaret etti. Kendi alanında bir devrim niteliğinde olan sitemizde ne gibi yenilikler var göz atalım.

Dernek Yapılanması: Bilgim’in tüm yönetim kadrosunu kendi ağızlarından tanıyabilirsiniz.

Şehir Yapılanmaları: İstanbul dışındaki şehir yapılanmalarının iletişim bilgilerine Türkiye haritası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Temsilcileri: En çok ilgi gören alanlardan biri oldu… Roma’ya gideceksiniz ve pizza yiyeceksiniz. Peki ama hangi pizzacı da? Bu sorunun yanıtı almak için Roma’da yaşayan mezunumuz Özge’nin iletişim bilgilerine dünya haritası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haberler: Tüm güncel gelişmeleri ve dernek ile ilgili haberleri takip edebileceksiniz.

Etkinlikler: Derneğin önümüzdeki aylarda yapacağı etkinlikleri de takvimi takip ederek önceden haberdar olabilirsiniz.

Multimedia: Tüm etkinliklerimizin foto albümlerini bulabilirsiniz.

Bilgim Noktaları: Bilgi Mezunlarına avantajlar sunan tüm Bilgim Noktaları’nın listesine ulaşabilirsiniz..

Ağ: En önemli “numaramız”. Türkiye haritası üzerinde tüm şehirlerdeki bilgi networküne ulaşabilirsiniz. Haritadaki isimler ile temasa geçmek ve haritada yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Powered by Openmedia