4ix İstanbul İnovasyon zirvesi

Yılın inovasyon vitrini olarak çeşitli sektörlerden en yeni Türk teknoloji şirketlerini bünyesinde toplayan 4iX İstanbul İnovasyon Zirvesi 15-16 Kasım tarihlerinde Santral Kampüsü’nde gerçekleşti.

Tanınmış uluslararası yatırımcılardan ve açılış konuşmacılarından oluşan bir ekip, hem şirketleri değerlendirecek hem de yatırım imkânlarını tartıştı. İki gün süren etkinlik, aralarında ABD, Dubai, İngiltere, Almanya, Yunanistan, Rusya ve Ürdün’ün de bulunduğu 12’den fazla ülkenin önde gelen global yatırımcılarına ve aynı zamanda önde gelen Türk yöneticilerine ev sahipliği yaptı. Katılımcılar arasında Acton, 3TS Capital Partners, 360 Capital Partners, BV Capital, Endeavor Vision, Fidelity Growth Partners, Genero Capital, Global Finance, Hasso Plattner Ventures, Samsung Ventures, World Bank, Kite Ventures gibi birçok şirket vardı.

Zirvede dijital ortam, cep telefonu, ITC ve seed alanlarında 20 teknoloji şirketi yer aldı. Google’dan Mike Cassidy’nin “Hız, Mutlak Bir Teknoloji Şirketi Silahı mı?” konulu açılış konuşmasını yaptığı toplantıda Ali Sabancı VentureBeat/DEMO’dan Matt Marshall’ın moderatörlüğünde Mike Cassidy ile özel bir sohbet gerçekleştirdi.

Powered by Openmedia