Erken kayıt fırsatı!

İş dünyasının profesyonellerini yetiştiren İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans Programları’na erken kayıt dönemi başladı. 21 Haziran’a kadar erken kayıt yaptıranlar hem geçen dönemin ücretiyle kayıt oluyor hem de bu yıl ilk kez açılan yaz okuluna gidip erken mezun olma fırsatı yakalıyor.

Yeni iş dünyasının yönetim, bilgi ve ilişki süreçlerine uyum sağlayan BİLGİ yüksek lisans programlarına 21 Haziran’a kadar erken kayıt yaptıran öğrenciler 2013-2014 dönemi ücretiyle kayıt olma fırsatı yakalayacak. Erken kayıt olan öğrenciler, bu sene yüksek lisans öğrencilerine ilk kez sunulan yaz okulu fırsatından da yararlanabilecek.

4 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek yaz okulunda alanlarında uzman bir kadro eğitim sunacak. BİLGİ MBA Program Direktörü Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban “Online İşletme Yönetimi”, Coca Cola İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey “Pazarlama”, Doç. Dr. Göksel Aşan ise “Ekonomi” dersi verecek.

Lisansüstü programların tanıtılacağı, adayların akademisyenlerle bir arada olabileceği Tanıtım Toplantısı 19 Haziran 2014 Perşembe günü saat 18.00’de İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek.

Lisansüstü programları ile ilgili daha fazla bilgi için:

http://graduate.bilgi.edu.tr/tr/

 

Powered by Openmedia