Mindbody Festivali yapıldı

Mutlu ve sağlıklı yaşam konusunda uzmanlaşmış dünyaca ünlü yoga, pilates, gyrotonic, nefes, detox, tai chi, refleksoloji, bioterapi, ayurveda eğitmenleri, 20-21-22 Eylül’de MindBody Festival’de biraraya geldi.

Sağlıklı yaşamı hayat tarzına dönüştürmeyi hedefleyen MindBody Festival İstanbul, İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Mutlu ve sağlıklı yaşam alanında uzmanlaşmış dünyaca ünlü eğitmenleri bir araya getirerek, tüm katılımcılara üç günlük bir keşif ve deneyim fırsatı sunan “MindBody Festival Istanbul”, katılımcılara geniş yelpazede bir içerik sundu. Workshoplardan, seminerlere, pazar alanından, konserlere kadar farklı etkinliklere evsahipliği yaptı. Festival katılımcıları üç gün boyunca farklı kültürlerin ve metodların oluşturduğu birçok alternatif arasından kendilerine en uygun “Sağlıklı olma” çözümlerini öğrenip deneyimleme fırsatı buldu.

Katılımcılar festival boyunca Ayşe Tolga, Ayşegül Çoruhlu, Burcu Vurkaç, Gül Kaynak, Hande Akın, Chris Chavez ve dünyaca ünlü pekçok eğitmenle yoga, pilates, gyrotonic, dans, tai chi, Qi Qong yaptı, doktorlar, filozoflar, tasavvuf ustaları, refleksolojistlerle tanıştı, tantra, bioterapi, ayurveda, beslenme, detox hakkında güncel bilgiler edindi.

Powered by Openmedia