Sahne Sanatları özel yetenek sınavları

Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi (MAP) ile Sahne Sanatları Alanı (PA) Özel Yetenek Sınavları’nın ikinci etap başvuruları 1 Ağustos 2013 tarihinde başladı. Başvuru için son tarih 4 Eylül 2013.

Sahne Sanatları Özel Yetenek Sınavı, 6 Eylül günü santralistanbul Kampüsü, E4-209 nolu odada yapılacak. Sahne Sanatları Alanı’na başvuran adaylar için seçmeler ise yine 6 Eylül günü santralistanbul Kampüsü, E4-302 nolu odada yapılacak, sınav sonuçları da aynı gün ilan edilecek. Tüm sınav sonuçları Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi ana sayfası (http://www.bilgi.edu.tr) “Haberler” bölümünde duyurulacak. Başarılı tüm adaylara yüzde 50 oranında Başarı Bursu verilecek.

Özel yetenek sınavına başvurmak için; online kayıt sonucu verilen başvuru belgesi, YGS sonuç belgesi fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet fotoğraf, ön kayıt ücret ödendi belgesi gerekli. Ön kayıt ücreti olan 100 TL, Garanti Bankası veya VakıfBank’a yatırılabilir.

Sahne Sanatları Alanı’nı seçen öğrencilerin 6 Eylül 2013 tarihinde yapılacak seçmelere eşofman, vb. rahat kıyafetlerle katılmaları gerekiyor.

 

Powered by Openmedia