BİLGİM’de bayrak değişimi

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde bir buçuk yıldır büyük emekler veren iki arkadaşımız Serkan Memişoğlu ’07 ve Özgür Sağmal ’01 yönetimden ayrıldılar. Derneğin yeni başkanı 2007 mezunlarından Doğuşcan Oto…

Serkan Memişoğlu ’07 ve ve Özgür Sağmal ‘01, 1,5 senedir çok büyük fedakarlıklarla taşıdıkları bayrağı, Doğuşcan Oto ’07 ve ekibine devrettiler. Serkan ve Özgür’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, Doğuşcan ve yeni ekibine başarılar diliyoruz.

Bursa’da 1982 yılında doğan Doğuşcan,  Bursa Cumhuriyet Lisesi nden mezun oldu. 2000 yılında BİLGİ İşletme-Ekonomi bölümünü kazandı. BİLGİ’nin sosyal yaşamında çok aktif rol alan Doğuşcan, sırasıyla; Bilgili Kartallar Taksim Kampüs Sorumluluğu, Bilgili Kartallar Başkanlığı, Öğrenci Birliği 2. Sınf Temsilciliği, Öğrenci Birliği Başkan Yardımcılığı ve Öğrenci Birliği Başkanlığı yaptı (2005-2006). 2007 yılında mezun olan Doğuşcan, Gencer Grup bünyesindeki Toirent firmasında yönetici adayı olarak kariyerine başladı. Askerliğini tamamladığı 2008 yılında, satış temsilcisi olarak girdiği Lüscher AG Türkiye’de satış müdürlüğüne kadar yükseldi. 1,5 sene kendi aile şirketi olan Profesyonel Mutfak A.Ş.’de satış müdürlüğü de yapan Doğuşcan, kariyerine Temmuz 2011’den bu yana Revolution in Entertainment Corporation’da  satış pazarlama direktörü olarak devam ediyor.

Powered by Openmedia