BİLGİM’den Eylül 2011

Sevgili mezunlar,

Daha önce web sitemizde duyurduğumuz üzere Ekim ayı içerisinde Gayrettepe Ofisimizi açmış olacağız. Dernek merkezi ve Bilgim Academy sınıflarının bulunacağı ofisimiz ile sizlere daha yakın olma ve hizmet verme imkanına sahip olacağız. Yeni ofisimizin tefrişatı için gerekli olan malzemeler konusunda derneğimize ayni ve nakdi yardımda bulunmak isteyen mezunlarımızın bizlere bilgi@bilgim.org.tr adresinden ulaşmalarını rica ediyoruz. Sizlerin yardımları ile çok daha güzel bir hizmet noktasına sahip olacağız. 2012 planlarımız içerisinde yer alan Bilgim HR’ın da kuruluşundan sonra Gayrettepe ofisinde faaliyet göstereceğini de şimdiden duyurmak istiyoruz. Sizleri en kısa zamanda yeni ofisimizde ziyaretimize bekliyoruz.

BİLGİM olarak Kasım ayında 2. yılımızı kutlamış oluyoruz. İş planımızın en önemli yılı da bu vesileyle başlamış oluyor. Önümüzdeki dönemde her sınıfa, her bölüme kadar ulaşmak gibi bir hedefimiz var. 2000, 2002, 2003, 2004, 2006, 2009, 2010 ve 2011 sınıfları için temsilcileri belirlemeyi ve her sınıfın dernek çalışmalarına daha aktif katılımını hedeliyoruz. Böylece mezunlar olarak başarılarımızı çok daha hızlı öğrenmeyi, bunları daha geniş kitlelere duyurmayı hedefliyoruz. Mezun gruplarının çok daha fazla bir araya gelmesini, araya zaman giren arkadaşlıkları canlandırmayı ve birbirine en çok destek veren mezunlar camiasını oluşturmayı istiyoruz. Bahsi geçen sınıfların temsilcisi olmak için gönüllü olan mezunlarımızın da bizlere bilgi@bilgim.org.tr adresinden ulaşmasını rica ediyoruz. Sınıf temsilcilerini belirledikten sonra bu temsilciler ile tek tek bölüm temsilcilerini de seçmeyi arzuluyoruz.

Web sitemize olan ilgi konusunda da sizlere teşekkür etmek istiyoruz. İnternet sitelerinin trafiklerini ölçen Alexa verilerine göre www.bilgim.org.tr adresi vakıf üniversiteleri mezun dernekleri siteleri arasaında en yüksek trafiğe ait site oldu. Bu ilginin ilerleyen dönemlerde de sürmesi için elimizden geleni yapacağız.

Ramazan bayramı ile başlayan Eylül ayınızın mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle.

Serkan Memişoğlu’07

Başkan

Powered by Openmedia